Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta i rodzina

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Każdy rodzic wie, że wybór zabawek dla naszych pociech to bardzo ważna sprawa. Po pierwsze dzieci bardzo przywiązują się do zabawek, po drugie mogą one bardzo wpłynąć na rozwój ich wyobraźni, zainteresowań itp. A dla nas rodziców ważne jest też aby były one bezpieczne i nie kosztowały jakiś olbrzymich pieniędzy. Dlatego właśnie szukam sklepu z lalkami dla córki i klockami dla syna. Czy ktoś może mi coś konkretnego i godnego zaufania polecić?

Tanie i dobre raczej rzadko kiedy idzie w parze. No i swoją drogą nie róbmy wokół tego aż takiego szumu. Zabawki w życiu dzieci są, a później się psują i ich nie ma, a my rodzice musimy kupować nowe. I tyle, a nie od razu jakieś wielkie przywiązanie…

Awatar użytkownika

A ja się zgodzę z założycielką tego tematu. Jasne, nie do wszystkich zabawek dzieci się przywiązują, ale są w ich życiu takie, które kochają przez całe życie. Ja do teraz mam swojego ulubionego pluszowego misia. Siedzi na mojej toaletce i codziennie na niego patrzę i nie wyobrażam sobie, że mogłabym go zgubić czy coś.

Awatar użytkownika

Święte słowa, pani wyżej ma rację! Takie zabawki nie zdarzają się często, ale to ważne żeby każde dziecko taką sobie właśnie znalazło. A podejście, że aby coś było dobrej jakości to musi być drogie jest kompletnie dla mnie niezrozumiałe…

Awatar użytkownika

Drogie panie bardzo cieszę się, że się rozumiemy i uważamy tak samo :) Czy mogą mi w takim razie polecić panie jakiś sprawdzony sklep online z zabawkami?

Awatar użytkownika

No tak, z tego wszystkiego zapomniałam, że szuka pani sprawdzonego sklepu online z lalkami barbie i klockami. W takim razie chętnie pomogę i podpowiem, że sklep dozabawy.com dobrym sklepem internetowym z zabawkami jest w 100 procentach. Polecam serdecznie, ja zawsze kupuję tam zabawki dla swoich dzieci, bo mają naprawdę szeroką ofertę, zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców, tylko bezpieczne dla dzieci produkty no i nie są one w wygórowanych cenach.

Awatar użytkownika

Dziękuję bardzo, zaraz sobie sprawdzę dokładnie, ale już na pierwszy rzut oka widzę, że jest w czym wybierać

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta i rodzina