Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta i rodzina

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich. Od kilku miesięcy zauważyłam, że mam problemy ze swoimi nerwami.. mam częste ataki paniki, potu i nawet drży moje ciało. Mam również chyba stany depresyjne.. nie chce mi się nic robic i ogolnie strasznie ograniczyłam kontakty ze swoimi znajomymi. Wszystko zaczęło się od tego, że zerwałam ze swoim chłopakiem bo zdradził mnie z moją koleżanką.. strasznie mnie to dotknęło i teraz chyba musze iść do jakiegoś psychologa lub lekarza. Znacie jakiegoś dobrego specjalistę z Warszawy? Który by mnie przyjął i coś doradził? Proszę o pomoc.. doradźcie kogoś bo już chyba sama nie dam rady sobie z tym wszystkim.

Awatar użytkownika

O kurde, to w takim wypadku koniecznei musisz się wybrać do jakiegoś psychologa! Nie można bagatelizować już takich objawów. Ja to jestem z małopolski to nie znam żadnych specjalistów ze stolicy, ale koniecznie poszukaj! Zgłos się do kogoś jak najsybciej bo nie ma żartów dziewczyno

Współczuję.. jakby mój chłopak tak zrobił to też bym się załamała. Znam skutecznego psychologa w Warszawie, który czuję, że mógłby Ci pomóc. Zgłoś się do niego jak najszybciej, akurat w sprawach sercowych to świetnie pomaga, bo moja koleżanka też chodziła do niej z pewnymi sprawami związanymi z jej partnerem.

Awatar użytkownika

Według mnie dobrym rozwiązaniem byłaby psychoterapia Warszawa Bielany, tam akurat ma gabinet jedna świetna psychotepeutka i słyszałam o niej same pozytywy. Możesz śmiało do niej napisać/zadzwonić i umówić się na wstępną wizytą. Pamiętaj, że im dłuższej będziesz zwlekała tym gorzej dla Ciebie i Twoich nerwów!

Awatar użytkownika

Ja się zmagam z nerwicą od lat. Wszystko się zaczęło po tym jak moja mama też chorowała na depresje. Gdybym wtedy poszedł na terapię to pewnie już bym teraz był zdrowy, a tak to ciągle mam różne myśli, denerwuje się i boje wielu rzeczy.. strazsnie ciężko się zyję z nerwicą, nikomu tego nie życzę.

Awatar użytkownika

Potwierdzam. Problemy z psychiką trzeba od razu leczyć bo potem się nasilają i jest coraz gorzej i gorzej.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta i rodzina