Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla mężczyzn » Mężczyzna techniczny

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć. Jakiś czas temu srawdzałem ile wynoszą ceny domen pl. Coś tam mi się udało znaleźć i powiem szczerze, że nawet jestem całkiem zadowolony, ale pytanko mam do was: taniej jeszcze się nie da? Zawsze mi się wydawało jakoś, że to nie jest duży wydatek, żeby taką domenę kupić. No chyba, że poporstu trafiałem na jakieś nie wiem jakie oferty, że tak tanio mi to wychodziło. No nic w każdym bądź razie liczę tutaj na Waszą konkretną pomoc i opinie

Awatar użytkownika

Wiesz co, jak Cię interesują tanie domeny pl to po prostu musisz się dobrze naszukać, bo czasami można kupic tanio, czasem jest drożej i ogólnie tak to wygląda, że trzeba po prostu polować. Jak na zwierzynę hehe :P Ale są też takie firmy, które stale w swojej ofercie mają niskie ceny

Awatar użytkownika

Naprawdę są takie? A jakie na przykład mogą takie niskie ceny zaoferować? Bo ja nie wiem i chętnie się dowiem do Ciebie, jak takie śmiały tezy stawiasz :P

Awatar użytkownika

Ja bym Ci mógł polecić ekko.pl tam sobie sprawdź, jak się kształtują ceny. Swoją drogą, to oni mają tam świetne oferty. Na przykład teraz na https://www.hekko.pl/promocja_test_serwera_vps.html masz promocję na zrobienie testów serwera vps. Sprawdź sobie jakie tam są ogólnie jeszcze inne ceny, a będziesz kontent, że Ci się tak tanio udał zrobić :P

Awatar użytkownika

A rzeczywiście Ci powiem, że przejrzałem tamtą stronę i nawet koszt serwera jest bardzo ciekawy. W takim razie teraz już wszystko wiem. No i dzięki za pomoc :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Dla mężczyzn » Mężczyzna techniczny