Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla mężczyzn » Mężczyzna techniczny

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć Wam. Szukam miejsca w którym moglym w miare taniutko kupic części do maszyn budowlanych. Planuje wraz ze swoim szwagrem otworzyć duzy biznes i chce zainwestować w maszyny ale raczej powymieniać sprzęty w nich na trochę tansze, proszę o kontakt do firmy która sprzedaje tanio części takie

Awatar użytkownika

Że co? Tak jakoś dziwnie napisane, że nic nie zrozumiałem.. ale z tego co wywnioskowałem, to nie wiem wstawić tanie części w maszyny budowlane czy coś?

Awatar użytkownika

Co za gość nie, chce oszedzić na maszynach i pewnie jeszcze przez to narazi innych pracowników albo cos… szkoda gadac na niektórych ludzi co chcą wyrabiać!!

Awatar użytkownika

Spokojnie napisze jeszcze raz bo pisałem na szybko. Chce z moim szwagrem otworzyć interes, mamy już trochę maszyn budowlanych i chcemy kupic części do nich, wcale nie jakies uszkodzone albo zepsute jak zrozumieliście, tylko części zamienne. Mają być dobrej jakości ale zależy nam, aby jednak nie były za drogie. To wszystko, nie ma się co złościć i od razu awanturować na forum.

No jeśli chodzi o maszyny budowlane części są bardzo ważne i pewnie koledzy pracują w branży i się zdenerwowali, bo wiedzą, że na takich rzeczach nie ma co oszędzać. Najlepiej zainwestować raz i mieć gwarancję, że takie produkty i maszyny będą sprawne przez lata ;) Sam pracuję w przemyśle ciężkim i wiem, że nie ma co oszędzać na tego typu akcesoriach i sprzęcie, bo jak coś się zepsuje to potem wydatki się mnożą i mnożą.. i z tej małej oszędności się traci z 10x tyle.

Awatar użytkownika

Spokojnie tak jak wspomniałem nie tyle chciałem oszędzić co zobaczyć jakieś KONKURENCYJNE oferty, to wszystko. Może faktycznie źle to ujalem nie jestem mistrzem w pisaniu i nawet jak jak się staram pisać bezbłędnie to widze ze nie wychodzi mi to tak w pełni

Awatar użytkownika

Dajcie mu spokój.. widać, że chce po prostu kupić tanio części do pracy i co w tym takiego złego?? Każdy u nas w kraju chce oszędzać i tyle. A branża budowlana jest akurat fajna, można sporo się dorobić ale i sprzęt trzeba mieć dobry.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Dla mężczyzn » Mężczyzna techniczny