Akademiagoogle.pl
http://www.akademiagoogle.pl/

Coś mniejszego niż pendrive
http://www.akademiagoogle.pl/viewtopic.php?f=9&t=226
Strona 1 z 1

Autor:  zegarowadama [ 16 cze 2016, 15:50 ]
Tytuł:  Coś mniejszego niż pendrive

Hejka! Czy można gdzieś kupić alternatywę dla pendrivów? Szczególnie interesuje mnie coś mniejszego co można bezpośrednio podłaczyć pod USB. Ostatnio nosiłam kartę SD z adapterem ale nie każdy komputer ma czytnik a do tego bardzo łatwo ją połamać. Będę wdzięczna za poważne odpowiedzi bo bardzo często korzystam z tego typu pamięci i byłoby miło gdyby ktoś pomógł.

Autor:  uczciwy29 [ 16 cze 2016, 18:14 ]
Tytuł:  Coś mniejszego niż pendrive

Słyszałaś o wygodnych i małych pendrivach slim? To takie pomniejszone pendrivy normalnie pasujące do USB i pracujące w identyczny sposób, z tym że o wiele mniejsze. Sam mam takiego i bardzo jestem zadowolony bo mieści się w portfelu i wygodnie się z niego korzysta. Pozostaje tylko utrzymywać porządek żeby go nie zgubić co w moim przypadku bywa trudne. Mam nadzieje ze o to ci chodziło :)

Autor:  zegarowadama [ 16 cze 2016, 20:09 ]
Tytuł:  Coś mniejszego niż pendrive

Jest o wiele mneijszy to prawda i bardzo mi się podoba taka opcja ale czy to na pewno jest wytrzymałe? Jak pisałam nosiłam karte SD i połamała mi się w kieszeni, nie chciałabym zeby cos takiego spotkało pendriva.

Autor:  uczciwy29 [ 16 cze 2016, 23:07 ]
Tytuł:  Coś mniejszego niż pendrive

Nie masz się o co martwić, właśnie po to ktoś wymyślił slima zeby bezpiecznie przenosic pliki w wygodnym małym urządzeniu.

Autor:  Pathred [ 17 cze 2016, 1:11 ]
Tytuł:  Coś mniejszego niż pendrive

szczerze to wydaje mi się że slimy są bardziej odporne niż klasyczne pendrivy :D. Miałem już dużo róznych przypadków które to potwierdzają, jednoznacznie z nich wynika ze są wytrzymalsze. Moze to kwestia bardziej zbitej, skoncentorwanej budowy?

Autor:  niobe [ 17 cze 2016, 2:56 ]
Tytuł:  Coś mniejszego niż pendrive

Mam podobne spostrzeżenia. Dostałam mini pendriva w prezencie bo kupowałam powerbanki reklamowe dla klientów mojej firmy. Wiecie jak to dziś jest, reklama do podstawa, a porządne urządzenia, często używane z moim logo robią wrażenie i przyciągają kolejnych klientów. W każdym razie slim wylądował najpierw w szufladzie ale szybko stał się moim ulubionym bo jest tak sprytny, mały i wygodny że cięzko opisać jego zalety od tak.

Autor:  Pathred [ 17 cze 2016, 4:42 ]
Tytuł:  Coś mniejszego niż pendrive

Tak z ciekawości, ile powerbanki w hurtowych ilościach kosztują?

Autor:  zegarowadama [ 17 cze 2016, 6:38 ]
Tytuł:  Coś mniejszego niż pendrive

Bardzo dziękuję za miłą rozmowę, temat chyba do zamknięcia bo zdecydowałam się na zakup. Jak narazie sprawdza się świetnie i jest bardzo wygodny. Pozdrowionka!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/