Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla mężczyzn » Mężczyzna techniczny

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć wszystkim. Moja firma zajmuje się sprzedażą artykułów biurowych. Wszystkie sprzedane rzeczy pakujemy do kartonów, z uwagi na niewielkie rozmiary wszystko trzeba dobrze zapakować. Czy może mi ktoś polecić dobrego producenta taśm do pakowania? Cena nie jest istotna, ale zależy mi, żeby towar był bardzo trwały.

Awatar użytkownika

Zwykła szara taśma nie wystarczy? Jakiś czas pracowałam w firmie o podobnym profilu i szczerze mówiąc zawsze wystarczała taka taśma. Sprawdź w internecie, może jak wpiszesz „super mocna taśma” to coś znajdziesz :P

Awatar użytkownika

Ja kupowałem wszystko na stronie http://www.euro-tape.pl/oferta/ . Nie jestem w stanie ci powiedzieć czy cena jest dobra. Interesował mnie tylko fakt, żeby taśmy były odpowiednio mocne i spełniały swoje zadanie. Wejdź sobie na stronę firmy, tam masz wszystko bardzo dobrze opisane. Ja kontaktowałem się z nimi kilkakrotnie zanim zrobiłem tam zakupy. Mega dobry kontakt.

Awatar użytkownika

Niestety zwykła szara taśma nie wystarczy. Może sama w sobie nie jest jakaś zła, ale wiele razy zdarzało się, że wystarczyło delikatnie zahaczyć i cała się odklejała. Tak jak pisałem na początku, cena nie ma najmniejszego znaczenia. Nawet jeżeli cena będzie wysoka, taśma nie jest tak intensywnie używana, żeby kosz był za wysoki.

Awatar użytkownika

Pytałem z ciekawości. Sprawdziłem ofertę z linku, zamówiłem kilka sztuk na próbę. Jak tylko przyjdzie, zrobię obszerny test i dam znać jak się sprawdzają te produkty :D Cena wcale nie jest wysoka, nie będę tutaj pisał o dokładnych kwotach, bo wszystko zależy od tego jakiej taśmy potrzebujesz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Dla mężczyzn » Mężczyzna techniczny