Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla mężczyzn » Mężczyzna techniczny

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Bardzo dużo słyszy się ostatnio o przypadkach zatrucia tlenkiem węgla. Przyznam szczerze, że obawiam się niekiedy o własne zdrowie i zdrowie moich bliskich, bo sprzęt, z którego korzystamy w okresie zimowym do ogrzewania, nie należy już do najnowszych. Co mogę zrobić, że zmniejszyć ryzyko zatrucia.

Awatar użytkownika

Jestem zdania, że na zdrowiu nie można oszczędzać. Powinieneś więc jak najszybciej zwiększyć poziom przepływu powietrza w mieszkaniu. Dzięki temu trudno będzie osiągnąć trujące stężenie. Aby to zrobić powinieneś przede wszystkim zamontować kratki w drzwiach od łazienki i tolatety. Kupisz je między innymi w sklepie kratkiraczak.pl/ . Fajnie to poza tym wygląda, bo producent dba o szczegóły wykonania.

Awatar użytkownika

Muszę przyznać, że kupiłem ostatnio kratki wentylacyjne Raczak i byłem mile zasokoczony. Okazało się, że kratki wykonane z metalu prezentują się doskonale w nowoczesnych wnętrzach. Poza tym udało mi się zadbać o moje bezpieczeństwo, a taki był główny cel mojego zakupu. Polecam zakupy w tym sklepie i polecam podejmowanie rozsądnych decyzji.

Awatar użytkownika

Ja nie musiałem wymieniać kratek, ale postawiłem za to na czujnik tlenku węgla. Mam nadzieję, że uchroni mnie to w przypadku, jeśli takie zagrożenie się pojawi. Szczególnie w starym budownictwie przydają się tego typu urządzenia, bo tam dochodzi do najczęstszych awarii.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Dla mężczyzn » Mężczyzna techniczny