Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta i rodzina

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam. Postanowiłam założyć temat o dobrej diecie dla dzieci powyżej 1 roku. Sama mam wiele wątpliwości i pytań a także własnych spostrzeżeń wiec mam nadzieje ze bedziemy mogli powymieniac sie doswiadczeniami. Na pierwszy ogień mleko modyfikowane, czy korzystacie i co o nim sądzicie?

Awatar użytkownika

Fajnie ze ktos w koncu zalozyl taki temat, sama z przyjemnoscia dowiem sie czegos nowego. Mleko kupuję zawsze takie: http://www.bez-recepty24.pl/enfamil-3-premium-1-3-lat-800g.html bo polecił mi znajomy lekarz. Ważne dla mnie było to że zawiera kwas omega 3 i omega 6. Poza tym inne ważne dla diety elementy jak wapń, żelazo, cynk. Poza tym oczywiście tran Mollers Baby. Koniecznie ten bo można go stosować już od 6 miesiąca życia.

Awatar użytkownika

Cześć. Przepraszam że wchodzę w temat z butami ale żona prosiła mnie żebym kupił jakiś balsam do skóry po ciąży, ale nie bardzo wiem co mam wybrać, pomożecie?

Awatar użytkownika

Pomożemy ale nie wiemy czego żona dokładnie oczekuje. Czy czegoś na rozstępy czy normalnego balsamu który nie wpływa na mleko matki? Nie karmiłam co prawda piersią ale zawsze korzystałam z kremów hipoalergicznych.

Awatar użytkownika

Mogłabyś podać nazwę, wysłać zdjęcie albo cokolwiek? Nie chodzi o rozstępy, po prostu o zwykły balsam hipoalergiczny, pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Kupuję taki jak ten na samym końcu: http://www.bez-recepty24.pl/manufacturer/cerko . Jest bardzo dobry i niedrogi stosowałam go w ciąży jak również po i moge tylko polecić. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało mój mąż też miał olbrzymie problemy z ogarnięciem życia jak urodziłam dziecko :)

Awatar użytkownika

Chciałabym kupić krem SVR na zapobieżenie przebarwieniom posłonecznym ale karmię piersią i tu pojawia się moja wątpliwość czy to aby na pewno bezpieczne. Czytałam ulotkę u kolezanki i nie znalazłam żadnych informacji na ten temat ale kto wie. Macie jakieś info na ten temat?

Awatar użytkownika

Nic nie powinno się stać, ale na wszelki wypadek, jesli naprawde sie obawiasz to zadzwon na infolinie producenta albo zapytaj lekarza. Pozadrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta i rodzina