Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta i rodzina

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam. Od niedawna poruszam się na wózku. Niestety wypadek samochodowy przekreślił moje życie. Nie będę się poddawał. Chciałem tylko zapytać jak można sobie pomóc. Mam trudności z korzystaniem łazienki, chodzi mi głównie o kąpiel we wannie. Pomaga mi moja żona, ale filigranowa kobieta zmagająca się wielkim chłopem to nie najlepsza opcja. Czy moglibyście coś doradzić, bym mógł się w nieco większym stopniu usamodzielnić? Będę wam wdzięczny za wszelkie porady.

Awatar użytkownika

Witaj. Moim zdaniem najlepszy byłby w takiej sytuacji jakiś podnośnik. Są takie urządzenia dla osób niepełnosprawnych. Wydaje mi się, że to będzie najlepsza pomoc. Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Hej. Koleżanka dobrze mówi. Potrzebny ci jakiś podnośnik. Tutaj masz link do strony http://www.meva-podnosniki.pl/. Myślę, że znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego mieszkania. O montaż najwyżej poprosisz kogoś z rodziny lub sąsiada. Mam nadzieję, że choć odrobinę pomogłem.

Awatar użytkownika

Witam. To zależy niektóre podnośniki słabo się wykorzystują w łazience na przykład. Czasami te mocowane do ścian są mało wygodne, może akurat lepsze byłby te jezdne. Nawet w małej łazience takie podnośniki jezdne w miarę sobie radzą. Gdybym miał polecać to własnie coś takiego. Wszystko jest automatycznie sterowane.

Awatar użytkownika

Jeśli masz piętro to przyda ci się jakaś winda albo wyciąg z krzesłem, wiem, że schody dla niepełnosprawnego to ciężka przeprawa. Pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta i rodzina