Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta i rodzina

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć kochane. Czy wiecie może czy kształt i budowa butelki majaą zwiazek cos z tym czy dziecko ma kolki czy nie?? Bo ostatnio cos takiego slyszalam na spotkaniu matek ale nie jestem pewna. Bede wdzieczna gdyby ktos mogl mi to potwierdzic.

Awatar użytkownika

Tak no dziewczyno nie słyszałaś jeszcze o czymś takim? Przeciez butelka ANTYkolkowa to jest teraz podstawa!! Bez tego to dziecko zameczysz. Pokarm musi byc odpowiednio dawkowany, nie za szybko tak zeby dziecko nie dostalo kolki wlasnie. Patrz tu masz full takich buteleczek http://wyprawkowy.pl/butelki-dla-niemowlat-40 wszystkie te co maja w nazwie antykolkowa to beda odpowiednie. Zalezy oczywiscie jaka ma byc pojemnosc ile dziecko je itp. ale to jest raczej wszystko mniej więcej to samo. Pozdrawiam matka dwujki dzieci.

Awatar użytkownika

W sumie nie taka ważna jest butelka, ale sam smoczek jest bardzo wazny. Bo nie wiem czy wiesz ale masz rozne smoczki i mozesz je zmieniac w zaleznosci od tego czy wlasniae dziecko dostaje kolek, jak szybko pije itd. sa takie smoczki klasyczne czyli o sredniej szybkosci przeplywu mleka sa szybkie itd. zobacz sobie tutaj: http://wyprawkowy.pl/butelki-i-akcesoria-223 no i mozesz zmienic smoczek na kazdej butelce jesli jest w miare uniwersalna

Awatar użytkownika

mój mały to tak dudla ze by móhł bez smoczka pić :) od początku byłl duże dziecko ale teraz caly czas taki apetyt ze tylko rośnie i rośnie :) nie da sie go odciagnac od butelki normalnie.. az strach jaki to wielki chlopak wyrosnie :) ja polecam zwykle butelki proste takie jak mialyt nasze matki

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta i rodzina