Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta i rodzina

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Niedlugo urodze swoje pierwsze dziecko i jestem pelna obaw czy sobie ze wszystkim poradze. Czytam rozne poradniki, ale nie mam oparcia w kims doswiadczonym. Moja mam już odeszla, a tesciowa mieszka za granica. Mozne znacie jakies ciekawe stronki z informacjami o pielengnacji maluchów, chetnie poczytam.

Awatar użytkownika

Po pierwsze nie pękaj. Kiedyś nie było poradników, a kobiety jakoś sobie radziły. Dzisiaj masz do dyspozycji Internet i jak będziesz miała jakiekolwiek pytania to szybko znajdziesz na nie odpowiedź. W sieci znajdziesz mnóstwo blogów matek, które chętnie dzielą się informacjami na temat pielęgnacji swoich dzieci. Poza tym na początku będziesz mogła korzystać z pomocy i doświadczenia położnej, a później z pomocy pielęgniarek i lekarzy z najbliższego ośrodka zdrowia. Zobaczysz wszystko będzie ok. Trzymam za ciebie kciuki!

Awatar użytkownika

Wielkie dzieki za slowa wsparcia, ale mimo wszystko mam pewne obawy. Boje się na przykład ze nie bedę wiedziała jak rozpoznać kolkę niemowlęcą albo nie będę umiała uspokoic swojego dziecka. W gruncie rzeczy nawet nie wiem jak usypiać niemowlaka. Wszystko wydaje się dla mnie takie nowe. Z jednej strony czekam juz na dzieciątko, a z drugiej strony jestem niepewna samej siebie, czy bede umiała sie o nie odpowiednio zatroszczyc. Dlatego szukam rożnych informacji na temat pielengcacji niemowlat żeby się do tego dobrze przygotowac.

Awatar użytkownika

Możesz mi uwierzyć, że jak dziecko dostanie kolki to będziesz o tym wiedziała. A tak poza tym to nie martw się na zapas. Tak jak pisała poprzedniczka, w sieci jest mnóstwo blogów i różnego rodzaju grup dyskusyjnych, gdzie znajdziesz odpowiedzi chyba na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji niemowlaka.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta i rodzina