Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta i rodzina

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Interesują mnie warsztaty z robotyki Lego dla dzieci, najlepiej w Poznaniu. Czy orientujecie się kto i gdzie prowadzi takie zajęcia dla uczniów szkoły podstawowej?

Awatar użytkownika

Ja trochę poszperałem w necie i znalazłem w Poznaniu interesujące zajęcia z robotyki Lego. Można o nich przeczytac na stronie http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/warsztaty-lego/. Jest to propozycja nie tylko dla uczniów szkoły podstawowej, ale również dla przedszkolaków i gimnazjalistów. Jak się okazuje, przygoda z popularnymi klockami może zacząć się bardzo wcześnie i trwać bardzo długo. Co więcej, niektórych może zafascynowac do tego stopnia, iż w przyszłości na powaznie zajmą się robotyką.

Awatar użytkownika

Podoba mi się ta propozycja. Fajnie, że takie zajęcia łączą naukę z zabawą. A możesz coś więcej napisac na temat organizatorów tych warsztatów?

Awatar użytkownika

Z tego co wiem, to organizuje je firma GO4Robot sp. z o.o., którą tworzą absolwenci kierunku automatyka i robotyka na Politechnice Poznańskiej. Mają oni nie tylko odpowiednią wiedzę, ale również doświadczenie w pracy z dziećmi. Swoje warsztaty prowadzą w oparciu o zestawy klocków oraz specjalistyczne oprogramowanie na licencji. Mają do dyspozycji również różnorodne scenariusze zajęć, a także nowe rozwiązania technologiczne. To dobrzy nauczyciele z pasją oraz dobrym podejściem do najmłodszych.

Awatar użytkownika

Rozumiem. To dobrze, że zajęcia prowadzą osoby kompetentne oraz doświadczone. Myślę, że dzięki temu dzieci mają szansę naprawdę sporo się tam nauczyć, a jednocześnie fajnie spędzić czas.

Awatar użytkownika

Zgadza się. moje dziecko chodzi od niedawna na te warsztaty, ale już jest nimi zafascynowane i zawsze czeka na kolejne zajęcia z niecierpliwoscią.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta i rodzina