Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta modna

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej! Pewnie nie jedna z Was była w takiej chwili, jak ja… generalnie czuję się kobietą (czy dziewczyną, bo mam jeszcze 26 lat) nieatrakcyjną, zresztą rzadko raczej zdarza się mi, że jakiś chłopak okaże zainteresowanie. Przez to czuję się nie atrakcyjna i jakby moje życie było w kropce. Przez to, że tak jest, to nie chce mi się też specjalnie cokolwiek robić. Do pracy chodze, bo chodzę, żeby było na chleb itp… Ale to taka rutyna. Czy jest może jakoś sposób, żeby to jakoś zmienić?

A powiedz kochana, dbasz o siebie? Kupujesz sobie jakieś fajne ciuchy, albo coś?

Awatar użytkownika

nie raczej zawsze uważałam to za domenę „laseczek”, które na siłę szukają atencji…

A to widzisz, poważny błąd. Każda kobieta powinna o siebie dbać. Ni emowię tu o tonie tapety na twarzy, czy też ubieraniu się w niewiadomo jakie marki. Ale wizyta raz na jakiś czas u kosmetyczki to nic złego, a zobaczysz ile się zmieni, jak zaczniesz choć tylko trochę o siebie dbać.

Awatar użytkownika

Prawda! Też byłam taką szarą myszą, która się nie wyhylała. Gdy jednak dołączyła do nas do grupy na studiach jedna dziewczyna, z którą się zakumulowałam, to ona mi pokazała, jak piekna mogę być. A wystarczyło tylko trochę zadbać o skórę, brwi itp. Nawet nie to, że faceci się bardziej zaczęli mą interesować, tylko sama zaczęłam się inaczej postrzegać. Pierwszy raz wtedy zobaczyłam, jaką mam ładną buźkę :) A od tamtej pory to i zaczęły się zakupy ubraniowe, odkryłam prawdziwą siebie. Spróbuj tego, a nie pożalujesz :)

Awatar użytkownika

Ja nawet nie wiem, gdzie miałabym szukać tego typu usług. Tj pewnie u kosmetyczki, ale z moją wiedzą o tym całym świecie, to pewnie trafię do jakiegoś marnego salonu

Awatar użytkownika

Ale maruda z Ciebie :) Ale masz rację, nie znając takiego świata, to ja Ci mogę coś polecić. Najlepiej przejrzyj sobie ofertę tego salonu http://www.klinikamarkowicz.pl/pelna-oferta/. Masz tam przystępne ceny, szeroki pakiet usług, więc naprawdę warto ;)

Awatar użytkownika

Dziewczyny wybaczcie, że tak wkraczam z buta w Wasz temat, ale moja żona cały czas marudzi, że ma straszne wąskie usta (ja tam uważam, że są idealne, ale Wy zawsze dążycie do jakiegoś wyimaginowanego idealu). Gdzie coś takiego można zrobić?

Awatar użytkownika

Ja robiłam botox w Katowicach i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ja również mam bardzo wąskie usta (zasadniczo taka kreska na twarzy tylko). Byłam w tym samym salonie, co koleżanka poleciła, w Klinice Markowicz i byłam pod wrażeniem efektów zabiegu, jaki mi wykonali :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta modna