Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta modna

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hey, szukam wizażystki w Warszawie i okolicach – profesjonalistki w swoim fachu – która wykona mi makijaż wieczorowy. Zapowiada się wieczór zaręczynowy – mój ukochany chce zrobić niespodziankę, ale ja domyślam się o co może chodzi, dlatego muszę wyglądać w tym dniu wyjątkowo.

Awatar użytkownika

A co w sytuacji kiedy się przeliczysz? :( czasami panowie robia zmyłki i przed rozstaniem z kobietom są znacznie bardziej mili a potem okazuje się że tylko dla tego żeby zagłuszyć wyrzuty sumienia. Nie ma co się pindrzyć dla faceta, nie ma sensu robić dla nich cokolwiek.

Awatar użytkownika

Nie rozumiem dlaczego wyjeżdżasz z takimi tekstami? :/ widocznie koleżanka ma powody myśleć że facet jej się oświadczy – z kolei ty nie masz podstaw żeby zarzucać takie rzeczy i sugerować rozstanie. Ja polecam profesjonalny salon wizażu w którym zrobienie perfekcyjnego warszawskiego makijażu wieczorowego to motto w pracy. z pewnością wyjdziesz stamtąd niebanalnie odmieniona, a makijaż będzie odzwierciedleniem twojej urody. Mnie zawsze bardziej zależy na ukrywaniu mankamentów i musze przyznać, że niezwykle bosko to wychodzi.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta modna