Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta modna

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Macie jakieś patenty na kupno markowych butów w promocyjnych cenach? Czy zawsze czekacie na promocje w polskich sklepach, czy może kupujecie gdzies zagranicą, a jeśli tak to gdzie? Może znacie jakies sklepy obuwnicze, gdzie mają niższe ceny na markowe buty męskie?

Awatar użytkownika

Ciężko nazwać to patentem, ale ja często najpierw oglądam i przymierzam sobie buty w sieciówkach, a później szukam tych modeli, które wpadły mi w oko, w sieci. Zazwyczaj znajduje je tansze o kilkanaście czasami nawet o kilkadziesiat procent. To też zalezy od tego, jakiego konkretnie modelu butów szukasz. Jak na przykład interesują cię buty sportowe albo półbuty męskie sklep internetowy na pewno bedzie miejscem, w którym znajdziesz te buty w okazyjnych cenach. Poza tym teraz w wielu sklepach internetowych nawet nie płaci się na wysyłke towaru, więc takie zakupy są naprawde opłacalne.

Awatar użytkownika

Ja jestem miłośniczką promocji i zwykle czekam właśnie na jakieś atrakcyjne przeceny i obnizki. Kupuje i w sklepach tradycyjnych i w tych internetowych, choć muszę przyznać, że w tych drugich wybór butów jest znacznie większy, a i ceny są zwykle bardziej korzystne dla klienta. Czy w normalnym sklepie można znaleźć tyle butów w jednym miejscu? W życiu ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Indeks witryny » Dla kobiet » Kobieta modna