Akademiagoogle.pl
http://www.akademiagoogle.pl/

Ile trzymają się doklejone rzęsy?
http://www.akademiagoogle.pl/viewtopic.php?f=6&t=169
Strona 1 z 1

Autor:  Baśka [ 02 lut 2016, 4:43 ]
Tytuł:  Ile trzymają się doklejone rzęsy?

Witam, przyszedł ten czas kiedy chce coś zmienić w swoim wyglądzie i o losie nie będą to włosy :) mianowicie chciałabym przedłużyć rzesy. Pytanie do was, jak długo takie rzęsy się utrzymują?

Autor:  poziomka [ 02 lut 2016, 7:00 ]
Tytuł:  Ile trzymają się doklejone rzęsy?

Zaszalałaś, fryzjerzy mogą zacząć się bać o swoje zarobki, bo co raz rzedziej termin czas na zmiany oznacza strzyżenie lub farbowianie. :) Zabieg sam w sobie jest dość długi, w zależności czy wykona ci go ktoś doświadczony czy nie to ok. 2-4 godziny musisz poświęcić. A rzęsy też w zależności od tego kto ci je wykona utrzymują się od tygodnia nawet do 5.

Autor:  czerwonooka [ 02 lut 2016, 9:17 ]
Tytuł:  Ile trzymają się doklejone rzęsy?

U mnie było to coś niewiele ponad 3 tygodnie, potem miałam uzupełnienie. Także nie martw się, bo zabieg robisz raz, a potem uzupełnienie jest już tansze a efekt taki sam piękny.

Autor:  Baśka [ 02 lut 2016, 12:00 ]
Tytuł:  Ile trzymają się doklejone rzęsy?

A mogłybyście polecić jakiś gabinet lub studio urody gdzie profesjonalnie przedłuża się rzęsy w Warszawie (F7)? Zależy mi w szczególności na tym, by były ładnie wykonane, starannie ale też żeby doklejone rzęski były naprawdę dobrej jakości.

Autor:  uczciwy29 [ 02 lut 2016, 13:55 ]
Tytuł:  Ile trzymają się doklejone rzęsy?

To jak w wwa, to dużo z wypłaty ci nie zostanie. Moja dziewczyna jak idzie do drogerii, to wydaje pół tego co zarobiła, ale jak pójdzie do kosmetyczki to ma na koncie debet, hehe…

Autor:  nosiciELKA [ 02 lut 2016, 15:45 ]
Tytuł:  Ile trzymają się doklejone rzęsy?

Bez przesady Warszawa nie jest taka droga. Fakt ceny są nico większe niż winnych polskich miastach, ale przypuszczam, że doświadczona warszawska manicurzystka zadba o nasze paznokcie o niebo lepiej niż samouk z jakiejś prowincji. Nie chcę nikogo urazić, ale warszawskie salony prezentują naprawdę wysoki poziom. Ale wracając do tematu to na Mokotowie sa panie które naprawdę dokładnie wykonują swoją pracę, proszę tu jest ich strona www.lashup.pl. Bardzo ładne miejsce i można wypocząć podczas zabiegu.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/