Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne » Hyde Park

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dzień dobry. Jak pewnie wiecie, teraz mamy sporo internetowych sklepów, które oferują różne towary w przeróżnych cenach. Mnie akurat interesuje pościel, a dokładniej poduszki, także te innych rozmiarów. Gdzie warto dokonać takiego zakupu?

Awatar użytkownika

Witaj! Mogę zarekomendować Ci sklep, w którym ostatnio kupowałem pościel. Proszę bardzo: https://poscielrodzinie.pl/pl/c/Poduszki-40x40-jaski/52. Tutaj poduszka 40x40 w rożnych wariantach. Ale mają różne rozmiary i wszystkie są naprawdę komfortowe. :) Wygodnie się na nich śpi, bo oddychają i trzymają kształt. Polecam więc z czystym sumieniem. Na pewno będziesz usatysfakcjonowana.

Awatar użytkownika

Cześć. Chciałbym tylko zapytać, czy kołdry, które oferują NA PEWNO nie działają alergicznie. Z góry dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika

Puch, który trafia do kołder i poduszek, jest bardzo dokładnie czyszczony. Tak więc nic złego nie powinno się dziać. Warto wiedzieć także o tym, że nie dodają do niego żadnych sztucznych substancji, dlatego jest naprawdę milutki. No i zakupione towary zawsze możesz wymienić lub zwrócić, gdybyś nie był zadowolony. Ale wątpię, aby miało to miejsce, bo lepszych raczej nie znajdziesz. ;)

Awatar użytkownika

Dobrze, dzięki. Mniej więcej już wiem, o co chodzi. Troszkę też doczytałem w Internecie. :)

Awatar użytkownika

Autorka szuka poduszek dużych i małych. Ja tylko napiszę, że taka poduszka 40x40 powinna być wytrzymała i wykonana z naturalnych materiałów. Dlaczego? Tymi poduszkami, trochę częściej niż większymi, często „manewrujemy” we śnie. Dlatego dla własnej wygody warto zadbać o jak najwyższą jakość. Zdarzało się przecież, że te niezbyt wytrzymałe ulegały uszkodzeniom przy pomocy jakiejś magicznej mocy. ;)

Awatar użytkownika

Bardzo, bardzo Wam dziękuję. Zamówię kilka rozmiarów, ale najważniejsze są oczywiście „jaśki”, bez których moje dzieci nie mogą zasnąć. A te, z tego, co widzę, sprawdzą się nie tylko we śnie, ale i w czasie bójek. :) Jeszcze raz dzięki!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Inne » Hyde Park