Akademiagoogle.pl
http://www.akademiagoogle.pl/

Sposoby na idealny stosunek
http://www.akademiagoogle.pl/viewtopic.php?f=17&t=271
Strona 1 z 1

Autor:  Manes [ 15 lis 2016, 9:03 ]
Tytuł:  Sposoby na idealny stosunek

jakie są wasze sposoby na udany seks? Czy zawsze się wam udają i obie strony są zadowolone? Zauważyłem, że u mnie ostatnio jest z tym nieco gorzej niż kiedyś i już nie umiem zadowolić swojej partnerki… nie lubię widzieć jak jest rozczarowana, ale udaje, że przeciwnie, bardzo jej się podobało…

Autor:  uczciwy29 [ 15 lis 2016, 10:45 ]
Tytuł:  Sposoby na idealny stosunek

zastanów się jak skutecznie i szybko powiększyć penisa i od razu problem minie.;) generalnie nie ma jednej recepty na udane życie seksualne, ale warunki fizyczne są jednak jedną z najważniejszych podstaw… i kiedy z nimi jest coś nie w porządku to trudno coś zdziałać.;)

Autor:  czerwonooka [ 15 lis 2016, 11:35 ]
Tytuł:  Sposoby na idealny stosunek

wiesz co, my tutaj ci nie opowiemy co robić, najlepiej spytaj o to swoją partnerkę. Tylko ona może powiedzieć o co chodzi.;) z drugiej strony takie tabletki też mogą was podratować.;)

Autor:  stara.dama [ 15 lis 2016, 13:08 ]
Tytuł:  Sposoby na idealny stosunek

jak dla mnie idealnym sposobem jest po prostu dopasowanie się z partnerem.;) musi się podobać i fizycznie, i psychicznie. Warto też zadbać o dobrą atmosferę, nastrój…

Autor:  nosiciELKA [ 15 lis 2016, 13:45 ]
Tytuł:  Sposoby na idealny stosunek

ok., to jest dopiero trudny temat.:D oczywiście dla każdego idealny znaczy totalnie co innego. Założę się, że każda dziewczyna ma swoje własne upodobania i wszystkim nie dogodzisz. Ale jeśli jesteś ze swoją partnerką od jakiegoś czasu to musisz ją trochę znać. Oczywiście można się trochę wspierać farmakologicznie i poprawiać, hmm, warunki.;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/