Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne » Hyde Park

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Słyszałam że najtańsze meble można dostać bezpośrednio od producenta. Chciałabym zakupić kilka kompletów mebli hotelowych do wyposażenia kwater ale jak dotąd nie znalazłam niczego konkretnego, wiec zwracam sie z prosba o pomoc. Moze wiecie gdzie szukac?

Awatar użytkownika

Do swojego pensjonatu zmawiałem meble tutaj: http://www.sigmameble.eu/13-meble-hotelowe bo oferta była najbardziej atrakcyjna pod wzgledem finansowym. Nie spodziewałm się że będą to jakieś super dobre i wytrzymałe meble, podchodziłem dosyć sceptycznie ale jak już wszystko przyjechało to okazało się że nie tylko są to bardzo dobre i porządne meble ale też świetnie wyglądające. nasze pokoje znacznie się poprawiły, standard wzrósl zdecydowanie a wraz z nim liczba gości w sezonie :)

Awatar użytkownika

Kupowałam tam meble do sklepu i podobnie się nastawiłam co kolega. Nie sądziłam że w takiej cenie dostanę coś dobrego nawet od jednego z najlepszych producentów mebli do sklepów. Zaskoczenie było wielkie, radość też niesamowita bo są to po prostu pięknie wykończone i bardzo zgrabne półki i lady. Prezentują się fantastycznie, a najfajniejsze jest to jak niektórzy klienci chwalą wystrój. Miód na moje serce.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Indeks witryny » Inne » Hyde Park