Akademiagoogle.pl
http://www.akademiagoogle.pl/

Dobre filtry
http://www.akademiagoogle.pl/viewtopic.php?f=17&t=265
Strona 1 z 1

Autor:  Kaigossa [ 08 wrz 2016, 0:02 ]
Tytuł:  Dobre filtry

Jeżelui są na tym forum użytkownicy ekspresów do kawy, głównie ciśnieniowych, czy dzbanków filtrujących wodę, to proszę Was o opinie na temat tego, jakie filtry są najlepsze do stosowania w domowych warunkach. Chciałabym wybrać najlepsze, żeby potem nie szukać niepotrzebnie serwisu, który będzie naprawiał moje urządzenia.

Autor:  czerwonooka [ 08 wrz 2016, 2:08 ]
Tytuł:  Dobre filtry

W tych urządzeniach mimo wszystko jest już dość zaawansowana technika. Nawet filtry są już tak skonstruowane, że mogą je robić tylko najlepsi. Ja uzywam i oryginałów i zamienników w zależności od tego, co jest akurat dostępne i lepsze cenowo.

Autor:  Pathred [ 08 wrz 2016, 4:54 ]
Tytuł:  Dobre filtry

Można używac i tego i tego, ale trzeba mieć pewność, że kupujesz dobre filtry. Ja na przykład często uzywam urządzeń firmy Jura filtr z tej firmy jest naprawdę bardzo dobry. Podobnie z resztą, jak i pozostałe akcesoria, których dostępność jest bardzo szeroka.

Autor:  Kaigossa [ 08 wrz 2016, 7:23 ]
Tytuł:  Dobre filtry

Słyszałam co najmniej o kilku firmach, które produkują urządzenia tego typu. Dlatego pytam, bo nie miałam styczności bezpośredniej z żadnym z tych artykułów.

Autor:  zegarowadama [ 08 wrz 2016, 9:53 ]
Tytuł:  Dobre filtry

: Dobrze robisz, że pytasz, bo kupisz jakąś mierną podróbę i nic z tego nie będzie. Tylko sobie kosztów niepotrzebnie narobisz :) A tak sobie kawkę z ekspresu lubię wypić, ale mam do tego specjalny przepis. Dodaje do niej odrobinę przypraw, które ten smak i aromat jeszcze bardziej potęgują.

Autor:  Kaigossa [ 08 wrz 2016, 11:21 ]
Tytuł:  Dobre filtry

To musisz podesłać, chętnie spróbuję i pewnie nie tylko ja…

Autor:  Proboszcz [ 08 wrz 2016, 12:36 ]
Tytuł:  Dobre filtry

A widze, że jeszcze o filtry do wody pytałaś. U mnie w domy od dawna funkcjonuje tylko jeden rodzaj i jest to filtr Dafi Unimax, który daje gwarancje najlepszej wody. A tą niestety mamy z wodociągu beznadziejną. Są nawet dni, że leci żółta. Po filtracji nie ma śladu, że jest to ta sama woda.

Autor:  Pathred [ 08 wrz 2016, 12:56 ]
Tytuł:  Dobre filtry

A ja wrócę jeszcze do ekspresów, bo dzbanka w domuy nie mam, wiec nie będę się wypowiadał. Tabletki czyszczace są też abrdzo przydatne do tego urzadzenia. Kupuje je zawsze w tym samym miejscu filtrosfera.pl/tabletki-czyszczace, bo tam jest najtaniej.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/