Akademiagoogle.pl
http://www.akademiagoogle.pl/

Dobry kamerzysta na ślub
http://www.akademiagoogle.pl/viewtopic.php?f=17&t=244
Strona 1 z 1

Autor:  Patricia84 [ 17 lip 2016, 22:40 ]
Tytuł:  Dobry kamerzysta na ślub

Cześć Wam! Szukam jakiegoś dobrego kamerzysty na ślub z Warszawy. Chciałabym być naprawdę pewna jakości wykonania filmu i mieć gwarancję, że wszystko będzie dobrze. Znacie dobrego kamerzystę, który się podejmie tego? Nie chcę brać kogoś niesprawdzonego, bo mi zależy, jeszcze raz podkreślę, na jakości wykonania ;) Bo jak czasem widzę nagrania z wesel koleżanek to naprawdę, załamka ;P nie chcę żeby potem takie wesele się za mną ciągnęło latami ;P

Autor:  Kaigossa [ 18 lip 2016, 0:17 ]
Tytuł:  Dobry kamerzysta na ślub

Przecież ma się zawsze wgląd do pracy kamerzysty i jak potem montuje film, to możesz zwrócić uwagę na to, jaki ma być efekt końcowy itp. Ja sama skorzystałam z oferty świetnej firmy, sprawdź sobie tę stronkę: prolinestudio.pl/ masz tam naprawdę przedstawioną bardzo fajną ofertę nagrań i zdjęć z wesel itp. ;) Gorąco polecam, bo nagrali nam Panowie fantastyczny film z wesela i wszyscy w rodzinie uwielbiamy do niego wracać ;)

Autor:  zegarowadama [ 18 lip 2016, 0:32 ]
Tytuł:  Dobry kamerzysta na ślub

Ja długo szukałam kamerzysty i też nie wiedziałam na kogo się zdecydować, bo miałam podobne obawy jak Ty. Tyle się naoglądałam różnych wpadek z wesela i śmiesznych incydentów, że wręcz bałam się, co to będzie na moim weselu ;p Ale w końcu zdecydowałem się na wynajęcie kamerzysty na ślub z Warszawy, który miał naprawdę duże doświadczenie i obiecał mi, że na filmie nie będzie żadnych incydentów itp. No i słowa dotrzymał ;) Dostaliśmy bardzo piękny film i to my, ja i mój mąż oraz nasza miłość grała pierwsze skrzypce na tym nagraniu :D

Autor:  stara.dama [ 18 lip 2016, 2:15 ]
Tytuł:  Dobry kamerzysta na ślub

Ja nie wiem czego tu się brać ;D to tylko nagranie, a najpiękniejsze momenty i tak będziemy mieli w sercu. Ja niestety z Warszawy nie znam żadnego kamerzysty, żeby Ci polecić, bo jestem z gór ;D Ale jeszcze zapytam swoją znajomą, bo ona jest ze stolicy i na pewno coś będzie kojarzyła ;)

Autor:  Proboszcz [ 18 lip 2016, 4:28 ]
Tytuł:  Dobry kamerzysta na ślub

Ja mam wesele za kilka tygodni i już się powoli stresuje.. ale przygotowania za to mamy dopietę na ostatni guzik.

Autor:  Patricia84 [ 18 lip 2016, 7:11 ]
Tytuł:  Dobry kamerzysta na ślub

Dziękuję wszystkim za tak liczny i fajny odzew w tym wątku ;) Przez chwilę nie wchodziłam i proszę, ładna dyskusja się wywiązała. Na pewno sprawdzę tych kamerzystów i może się na nich zdecyduję ;) Dziękuję Wam i pozdrawiam!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/