Akademiagoogle.pl
http://www.akademiagoogle.pl/

Wysyłka.. czy wręczenie kwiatów?
http://www.akademiagoogle.pl/viewtopic.php?f=17&t=237
Strona 1 z 1

Autor:  uczciwy29 [ 11 lip 2016, 5:16 ]
Tytuł:  Wysyłka.. czy wręczenie kwiatów?

Cześć Wam. Mam duuuży dylemat. Otóż, znam się z pewną dziewczyną od w sumie niedawna.. poznaliśmy się na imprezie i teraz nie wiem jak to wszystko kontynuować. Nie chce zepsuć tych pierwszych momentów znajomości i tak się dowiedziałem, że ona wręcz uwielbia kwiaty. Mam zamiar teraz ją po adorować trochę nimi. Tylko teraz pytanie, wręczyć je bezpośrednio.. a może skorzystać z jakiegoś kuriera z kwiatami itp. Co myślicie? Jestem ze stolicy i widziałem fajne usługi z tego zakresu ;)

Autor:  Pathred [ 11 lip 2016, 7:04 ]
Tytuł:  Wysyłka.. czy wręczenie kwiatów?

Zależy. Jak jesteś nieśmiały i boisz się, że wręczanie kwiatów na początku może być zbyt śmiałe, to kup bukiet na prezent i każ go wręczyć pod wskazany adres. Według mnie to całkiem fajna opcja i dziewczyna na pewno będzie mile zaskoczona ;)

Autor:  Proboszcz [ 11 lip 2016, 9:59 ]
Tytuł:  Wysyłka.. czy wręczenie kwiatów?

Ja kiedyś byłem w identycznej sytuacji jak Ty. Kupiłem bukiet i poszedłem do dziewczyny z nim. No i tylko się wygłupiłem, bo ona niby go przyjęła, ale widać było ,że strasznie jej głupio, bo to też był początek chodzenia itp. Wiadomo, że każdy człowiek inaczej zareaguje, ale na Twoim miejscu bym zamówił bukiet online ;p

Autor:  Marek_Aureliusz [ 11 lip 2016, 10:30 ]
Tytuł:  Wysyłka.. czy wręczenie kwiatów?

Dobrym rozwiązaniem będzie wysyłka kwiatów Warszawa, jak słusznie zauważyłeś, ma fajne usługi i oferty z tego zakresu. Zobacz sobie ten odnośnik co dałem i tam znajdziesz fajny sklep, w którym możesz zakupić mnóstwo kwiatów i nie tylko.

Autor:  poziomka [ 11 lip 2016, 12:50 ]
Tytuł:  Wysyłka.. czy wręczenie kwiatów?

Ja bym chyba wolała je dostać wprost, ale z drugiej strony.. takie kwiaty wręczone przez kuriera też mi wyglądają na fajną i romantyczną opcję. Jeszcze jak fajny liścik dodasz albo jakąś kartkę to możesz fajnie rozbudzić jej ciekawość i fascynacje.. ja bym na pewno była ciekawa faceta który się tak stara o mnie

Autor:  tryton [ 11 lip 2016, 13:12 ]
Tytuł:  Wysyłka.. czy wręczenie kwiatów?

Ja Ci polecam stronę kwiatomat.pl, znajdziesz tam naprawdę bogatą ofertę kwiatów ;) Przepiękne bukiety na różne okazje itp. Zamawiałem tam bukiety ślubne i wyszły wręcz fenomenalnie ładne ;) Także stronkę mogę z całych sił polecić. A co do wyboru.. ja tam bym się zdał na Twoje własne przekonanie, bo to Ty jednak już ją trochę poznałeś ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/