Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne » Hyde Park

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam, słyszeliście kiedyś o hurtowniach, które rozprowadzają odzież reklamową? Prowadzę małą firmę i zastanawiam się nad zakupieniem jakichś koszulek czy bluz... Jakie jest Wasze zdanie? To się w ogóle opłaca? Będę wdzięczny za odpowiedzi :)

Awatar użytkownika

Witaj, jeśli chodzi o odzież reklamową, to wg mnie jest to super sprawa. Kiedy pracownicy otrzymają swoje np. koszulki z imieniem i nazwiskie, nazwą firmy itp, będą się czuli częścią firmy i uwierz mi, że będą pracowali lepiej. Po prostu będą się czuli ważniejsi.

Awatar użytkownika

Wg mnie to przede wszystkim firma lepiej się prezentuje, kiedy wszyscy wyglądaja jednakowo, wtedy jest większa klasa i profesjonalizm – na pewno w oczach klienta :)

Awatar użytkownika

Witam, w mojej firmie szef zamówił nam piękne i bardzo trwałe bluzy z polaru dla pań, aż chciało się chodzić do pracy :D :D Wyglądałyśmy ładnie i też czułyśmy się w nich dobrze.

Awatar użytkownika

Witam, nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale jestem w lokalnej drużynie piłkarskiej. Ostatnio zainwestowaliśmy z chłopakami w jednakowe stroje do grania – koszulki, spodnie, bluzy, kamizelki... Zamówiliśmy bardzo trwałą, wytrzymałą i w dobrej cenie odzież dresową. Cieszyliśmy się jak dzieciaki, myślę, że podobnie zareagują pracownicy :)

Awatar użytkownika

To prawda, dobre reklamowe ubrania to generalnie świetna sprawa. Ważne, żeby była stosunkowo wysokiej klasy, kiepsko się prezentują pracownicy w tandetnych strojach. Muszą być też wygodne, aby nie był odczuwany dyskomfort podczas pracy.

Awatar użytkownika

Ważne, żeby taka odzież wykonana była z dobrych materiałów, najlepiej z najwyższej jakości bawełny. Rzeczy z takiego materiału nie rozciągają się i nie ulegają szybkiemu zniszczeniu po wielokrotnym praniu. Lepiej zainwestować w solidne ciuchy, aby mogły służyć Twojej firmie wiele lat :)

Awatar użytkownika

Wiem, ze sa takie firmy, ktore przygotowuja ubrania firmowe na zamowienie – indywidualnie można wybrać kolorystyke, fason, wzory i rozmiary. Do tego wiele firm nakłada na odzież zaprojektowane przez klienta nadruki – myślę, że to bardzo fajna opcja!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Indeks witryny » Inne » Hyde Park