Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne » Hyde Park

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie. Raz na jakiś czas muszę wysłać przesyłkę z firmy, czasem za granicę, czasem gdzieś na drugi koniec Polski. Problem w tym, że wchodzenie za każdym razem na stronę kuriera i sprawdzanie cennika jest mega meczące i nie chce mi się tego robić. Czy zna ktoś stronę tak jak w temacie?

Awatar użytkownika

No jeżeli szukasz taniej firmy kurierskiej to mogę ci polecić stronę 2send.pl. Trafiłem na nią całkiem przypadkiem i od tamtej pory mam ją zapisaną w zakładkach. Fajnie zrobiona, przyjemna w obsłudze itp. Warto sobie zapisać gdybyś miał taki przypadek o jakim piszesz.

Awatar użytkownika

Ja miałem to samo. Jakiś czas temu szukałem przesyłek i musiałem grzebać na każdej stronie żeby wiedzieć jaka będzie cena. Męczące to szczególnie w przypadku kiedy musisz nadać kilka paczek i sprawdzasz ceny dla różnych parametrów przesyłki. Dzięki tej stronie zaoszczędziłem pewnie z dobre kilka godzin :D

Awatar użytkownika

Mnie interesował najtańszy kurier Warszawa to duże miasto i oprócz dużych firm jest tu całkiem sporo małych działalności. Ciężko znaleźć taniego kuriera a przejrzeć wszystkie oferty to dopiero wyzwanie. Strona bardzo fajna i intuicyjna. Zawsze sprawdzam zanim wybiorę konkretną firmę.

Awatar użytkownika

A jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy mogę tam sprawdzić ile będzie kosztować paczka zza granicy do nas do kraju? Bo domyślam się, że w drugą stronę nie ma tutaj żadnego problemu.

Awatar użytkownika

Da się! Tak mi się przynajmniej wydaje :D Nie dam sobie ręki uciąć, ale najlepiej będzie jak wejdziesz na stronie i poczytasz. Nie miałem takiego przypadku więc ciężko mi się do tego odnieść, ale nawet jeżeli nie to pewnie ktoś wpadł na taki sam pomysł w innym kraju. Aż z ciekawości spróbuję znaleźć :P

Awatar użytkownika

Dzięki bardzo za tą stronę. Gdyby nie Wy, to pewnie bym jeszcze siedział i szukał tego cholerstwa, ale wy na szczescie ułatwiliście mi zadanie. Teraz zaoszczędzony czas będę mógł wykorzystać na obijanie się :D Tylko nie mogę pokazać tego szefowi, bo będzie mnie ścigał, że się lenię w robocie :P

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Inne » Hyde Park