Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne » Hyde Park

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Czesć, mam do zrobienia nadruki na płytach i zastanawiam się do kogo się udać i jaka metoda jest najtrwalsza. Oczywiście zależy mi na dobrych żywych kolorach i dokładnej grafice, więc jeśli możecie coś doradzić to będę bardzo wdzięczny.

Awatar użytkownika

Ogólnie panuje taka zasada że przy małych zamówieniach bardziej opłaca się ink-jet, przy większych zwykle wszyscy decydują się na sitodruk. Mogę Ci powiedziec ze raczej oba sa tak samo trwałe a czym się różnią to chyba mówić nie trzeba.

Awatar użytkownika

A jeśli trzeba, choć troszeczke? :) Byłabyś tak dobra i naświetliłabyś temat? I jeszcze najważniejsza sprawa – gdzie coś takiego mogę zrealizować, kogo polecasz?

Awatar użytkownika

W skrócie no to ink jet to nadruk w jakości można powiedzieć zdjęciowej. Bardzo dobre odwzorowanie i jednolity nadruk. Na temat sitodruku nie chcę się za bardzo rozwodzić bo to dosyć skomplikowane, czynnosc polega mniej więcej na odbitce z matrycy. To metoda tańsza i szerzej stosowana. Chwali się jej trwałość. Co do firmy to polecam: http://www.gmcd.pl/ . Mają dobre ceny, kilka razy zamawiałam u nich nadruki i zawsze wszystko bardzo ładnie i dokładnie wychodziło.

Awatar użytkownika

Jeszcze ja sie wtrącę na momencik bo też bym chciała coś takiego zamówić ale nie wiem jaka ilość płyt byłaby odpowiednia na metodę sitodruku, 100? 200? Podpowiedz mi proszę bo jestem w kropce.

Awatar użytkownika

No wiesz co nie odpowiem Ci na to pytanie bo po prostu nie wiem. Zwykle zamawiałam taki druk jaki był mi potrzebny i nie pytałam o rady więc chyba najlepiej będzie jeśli napiszesz do nich albo zadzwonisz i zasiegniesz informacji z pierwszej ręki :). Ogólnie chyba nie ma wytycznych albo ograniczeń jedna metoda opłaca się przy małych druga przy większych zamówieniach, wiec wszystko zależy od Ciebie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Inne » Hyde Park