Akademiagoogle.pl
http://www.akademiagoogle.pl/

Pożyteczne szkolenia
http://www.akademiagoogle.pl/viewtopic.php?f=15&t=197
Strona 1 z 1

Autor:  hellraiser [ 04 kwie 2016, 3:05 ]
Tytuł:  Pożyteczne szkolenia

Chciałem się podzielić jedną z refleksi, które w ostatnim czasie przyszły mi do głowy. Miałem okazję pomóc jednemu z moich kolegów kilka minut po tym, jak doszło w zakładzie pracy do wypadku. Dzięki wiedzy, którą przekazano mi w trakcie szkolenia bhp miałem możliwość podjęcia właściwych działań. Teraz jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że szkolenia tego rodzaju są bardzo potrzebne.

Autor:  ULV_PL [ 04 kwie 2016, 5:47 ]
Tytuł:  Pożyteczne szkolenia

Ja się z tobą całkowicie zgadzam. Wiedza, nawet ta, która na pierwszy rzut oka wydaje się być bezużyteczną może być użyta praktycznie w dowolnej chwili. Jeśli będzie do tego okazja komuś pomóc lub nawet uratować życie, to tylko potwierdza nasze tezy.

Autor:  stara.dama [ 04 kwie 2016, 7:27 ]
Tytuł:  Pożyteczne szkolenia

Uważam, że macie racje. Co więcej, ja jestem zdania, że takie szkolenia powinny odbywać się regularnie na przykład raz na kwartał. Oczywiście musi to być nauka połączona z praktyką, bo w innym przypadku nie ma mowy o skutecznym przekazaniu wiedzy. Polecam w tym zakresie usługi diwos.pl, najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Autor:  peterT [ 04 kwie 2016, 9:57 ]
Tytuł:  Pożyteczne szkolenia

Jak to muwi przysłowie, praktyka czyni mistrza. Dlatego trening, trening i jeszcze raz trening.

Autor:  nosiciELKA [ 04 kwie 2016, 10:20 ]
Tytuł:  Pożyteczne szkolenia

Oprócz tego, że załoga musi mieć wiedzę, musi też posiadać odpowiednie zaplecze techniczne, jeśli chodzi o zakłady pracy. Konieczne jest zaproponowanie takiego wyposażenia, aby zminimalizować ryzyko wypadku. Wiem, że są dodatki z zusu na ten cel.

Autor:  Baśka [ 04 kwie 2016, 12:15 ]
Tytuł:  Pożyteczne szkolenia

Też słyszałam, że są środku z ZUS dotacje bhp dostaje się na poprawę infrastruktury. Wcześniej prowadzone są analizy i na tej podstawie zostaje wydana opinia o tym, czy dane srodki się należą. W większości przypadków wnioski przechodzą, a środki są przelewane na konta wnioskodawców.

Autor:  Marek_Aureliusz [ 04 kwie 2016, 12:38 ]
Tytuł:  Pożyteczne szkolenia

No i takie podejście państwa mi się podoba. Jeśli też pracownicy zrozumieją, że warto czerpać garściami z tego rodzaju wiedzy to będzie pełen sukces. A sądzę, że dzięki dobrym szkoleniom i ciekawym wykładom można osiągnąć bardzo dużo.

Autor:  Patricia84 [ 04 kwie 2016, 13:04 ]
Tytuł:  Pożyteczne szkolenia

Szkolenia to nudaaaaaa.

Autor:  Manes [ 04 kwie 2016, 14:46 ]
Tytuł:  Pożyteczne szkolenia

Sama jesteś nudna.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/