Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla wszystkich » Nasze hobby

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam drodzy koledzy zajawkowicze. Szukam roweru na którym bedzie można sie naprawde konkretnie scigać. czegoś z dużymi kołami i sprawdzonego na trasach, wiecie takich bardziej wyboistych też. żeby cały rower się dobrze trzymał w kupie żeby nic tam się nie wyginało. Jestem otwarty na propozycje z różnych przedziałow cenowych i bede wdzieczny za polecenia. Pozdrawiam

Awatar użytkownika

ja widizałem fajne rowery Meridy w Poznaniu, one są chyba dostępne też w sklepie Super Sportowy jeśli chodzi o możliwość zamówienia z internetu. no bo nie wiem skąd jesteś. Merida się wyróznia przede wszystkim tym że ich rowety są tak dobre ze jezdzą na nich zawodnicy w pucharach świata, wiec mialbys od razu szanse pojeżdzić na czymś swiatowej klasy no nie? :D

Awatar użytkownika

hmm ciekawy jestem jaka cena. jeśli rzeczywiscie to sa profesjonalne modele to powinny miec oczywiscie karbonowe ramy no i kolka gdzies tam okolo 29 cali. wtedy to mozna pojezdzic. niesamowite jaka roznice robi taki rower. gdyby tak ktos jechal kolo nas takim „komunijnym” to za nic by nie mogl dogonic chocby to byl zawodowy kolaz. niestety duzo zalezy od sprzetu jak ze wszystkim hehe

Awatar użytkownika

ja proponuje to supersportowy.pl/25_kettler tu macie wszystkie dobre rowery do jezdzenia rekreacyjnego mysle ze sie sprawdza tak na poczatek. dobre jest to ze takim rowerem tez po miescie pojezdzisz. jest bardzo waski latwo sie wszedzie przecisnac. czasem na trasie to jest tez przydatne

Awatar użytkownika

wszystko fajnie ale kolega tam pytal wyraznie o wyscigowe. ale nie zmienia to faktu ze ketlery sa baaardzo bardzo dobre w swojej kategorii czyli takich rowerow w sumie wycieczkowych. no i maja fajny wyglad, fajna aluminiowa rame..

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Dla wszystkich » Nasze hobby