Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla wszystkich » Jesteśmy w podróży

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć wam. Znalazłem ofertę ośrodka rehabilitacyjnego z okolic Gdańska który oferuje bardzo potrzebne mi zabiegi. Mam również namiary na podobny ośrodek w górach, ale nie mogę się zdecydować. Sam bardziej skłaniam się ku morzu bo podobno jod przyspiesza regenrację komórek i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Jakie jest zdanie osób które już się leczyły nad morzem? Czy są jakieś minusy?

Awatar użytkownika

hej. Moja babcia jeździła nad morze na specjalistyczną rehabilitację miednicy bo w wyniku upadku połamała się z komplikacjami. Zanim ją wysłalismy to odbyła się rozmowa – góry czy morze. Babcia nawet nie chciała słyszeć o górach pomimo ze je lubi. Powiedziała że jak się leczyć to tylko nad morzem i miała rację bo bardzo szybko uzyskała sprawność o którą w tym wieku jest bardzo ciężko.

Awatar użytkownika

Również uważam że nad morzem kuracje przebiegają szybciej. Od lat jeżdże do tego ośrodka: klinika-rcv.pl i dzieki niemu utrzymuję formę :). Nie cierpię na żadne powazniejsze choroby ale 60 lat to już odpowiedni czas zeby o siebie zadbać poprzez leczniczy wypoczynek w relaksującym miejscu. Moze dzieki temu jeszcze jako tako sie trzymam :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Indeks witryny » Dla wszystkich » Jesteśmy w podróży