Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla wszystkich » Jesteśmy w podróży

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Określiłabym siebie jako osobe umiarkowanie religijną. Chciałabym jednak sprawić przyjemnosć moim dziadkom i zabrać ich na Jasną Górę, bo przyznam szczerze, jeszcze nigdy tam nie byłam. Czy obraz Matki Boskiej Częstochowskiej naprawde robi takie wrażenie, jak opisują to w filmach?

Awatar użytkownika

Jeśli jeszcze nigdy nie byłaś, pojedź tam koniecznie! Wizyta na Jasnej Górze to niezapomniane przeżycie dla każdej osoby, także tych, które tak naprawdę nie są osobami szczególnie religijnymi, wiem to po własnym doświadczeniu. Jak szukasz dodatkowych informacji o samym obrazie to zajrzy sobie na wikipedie, albo chociażby pod ten adres http://www.swietyjacek.pl/pl/i/Matka-Boza-Czestochowska/21. Poza tym taka wycieczka na pewno sprawi dużo przyjemności Twoim dziadkom. Szczerze zachęcam!

Awatar użytkownika

Wizyta w Częstochowie to niemal obowiązek każdego Polaka, który uważa się za prawdziwego katolika. Ja w ogóle nie wyobrażam sobie, bym co kilka lat nie zajrzał na Jasną Górę. To miejsce po prostu emanuje wiarą i zawsze zaszczepia we mnie nową siłę i ochotę do życia.

Awatar użytkownika

Co prawda nigdy nie uczestniczyłam w prawdziwej pielgrzymce na Jasną Górę, ale byłam już tam kilka razy w swoim życiu. Moim zdaniem naprawdę warto, bo atmosfera z podniesieniem obrazu jest zupełnie wyjątkowa, aż zapiera dech w piersiach. Poza tym jak kupisz sobie medalik, to warto go poświęcić własnie w Częstochowie.

Awatar użytkownika

Może nieco poza tematem, ale jak szukacie tanich srebrnych medalików, odwiedźcie tę stronę http://www.swietyjacek.pl/pl/c/Srebro/103. W serwisie jest też mnóstwo innych atrakcyjnych przedmiotów o charakterze religijnym. Dobre miejsce, jeśli chcecie sprawić komuś bliskiemu oryginalny prezent.

Awatar użytkownika

Przekonaliście mnie ;) Najbliższy urlop rezerwuję na wyjazd do Częstochowy. Dam znać jak było, jak wrócę:)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Dla wszystkich » Jesteśmy w podróży