Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla wszystkich » Jesteśmy w podróży

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć! Ja i moja żona jesteśmy typem ludzi, który uwielbia być w ciągłym ruchu. Nie lubimy siedzieć w domu, tylko ciągle gdzieś jeździmy, wyjeżdżamy, podróżujemy. Teraz jedziemy pod namiot. No i mamy problem, bo stara kuchenka gazowa, którą woziliśmy ze sobą na wakacje po prostu wysiadła i więcej ognia już z siebie nie wykrzesa. Znacie może jakieś firmy, które sprzedają dobrej jakości takie kuchenki turystyczne właśnie, żebyśmy mogli sobie kupić do tego wyjazdu i móc coś tam sobie ugotować i nie umrzeć z głodu w dzikiej puszczy? :P

Awatar użytkownika

Ach, kuchenki turystyczne, jakie to były czasy wspaniałe <3 Szkoda że teraz już nie mam z kim jeździć na takie wypady, bo moja kuchenka, namiot, menażki wszystko leży gdzieś w piwnicy zapomniane. Ech. A jeśli chodzi o sprzęt, to polecam http://www.ulgaz.pl/ tam właśnie powinno Ci się udać znaleźć też kuchenki takie, jakich potrzebujesz.

Awatar użytkownika

Mam! Rzeczywiście znalazłem na http://www.ulgaz.pl/kuchenki/turystyczne i to powiem nawet, że to takie kuchnenki z prawdziwego zdarzenia! Super, ale mi ulżyło, że teraz już mam kuchenkę i mogę spokojnie jechać i przeżyć. :D

Awatar użytkownika

No widzisz, super, że mogłem Ci pomóc ;) One są naprawdę świetnie, ja z takiej korzystam już wiele lat i nic się z nią zupełnie nie dzieje. I są bardzo bezpieczne, fajne w eksploatacji, także spoko, można brać i się cieszyć nimi :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Dla wszystkich » Jesteśmy w podróży