Akademiagoogle.pl
http://www.akademiagoogle.pl/

Filmy reklamowe – warto?
http://www.akademiagoogle.pl/viewtopic.php?f=12&t=263
Strona 1 z 1

Autor:  Pathred [ 07 wrz 2016, 3:24 ]
Tytuł:  Filmy reklamowe – warto?

Cześć! Chcemy nakręcić film reklamowy naszej firmy. Problem w tym, że debatujemy.. czy to faktycznie jest takie opłacalne i skuteczne? Co o tym myślicie? W ogóle ktoś jeszcze patrzy w dzisiejszych czasach na takie reklamy? Czy raczej sa pomijane? Chciałbym tu rozpocząć dyskuję na ten temat ;) co możecie mi doradzić, jakie są Wasze zdania.. możecie też polecić jakąś firmę która się zajmuje kręceniem takich filmów itp. zapraszam do dyskusji ;) pozdrawiam!

Autor:  Proboszcz [ 07 wrz 2016, 5:28 ]
Tytuł:  Filmy reklamowe – warto?

ja korzystałem z produkcji filmów reklamowych w Warszawie ;) dotarłem do firmy, która posiada naprawdę genialną renomę i wiele znajomych mi ją polecało. Zgłosiłem się do nich i faktycznie.. potraktowany zostałem bardzo profesjonalnie, zostało wszystko wcześniej omówione, przedstawiłem swoją koncepcję filmu itp. potem gdy wzięli się do pracy i na końcu to zmontowali.. efekt końcowy jest jak dla mnie zdumiewający. Wszystko zostało dkosnale przedstawione i firma została wspanale zaprezentowana. Dużo klientów mówiło mi po tym, że to właśnie przez ten film promocyjny się zdecydowali skorzystać z naszych usług. Więc naprawdę warto..

Autor:  poziomka [ 07 wrz 2016, 7:25 ]
Tytuł:  Filmy reklamowe – warto?

Dokładnie! Filmy reklamowe to jest doskonała rzecz! Nie dość, że można super zaprezentować się, przedstawić swoje mocne strony to jeszcze zdobyć nowe grono klientów. Pomyśl, gdyby reklamy faktycznie były nieskuteczne, to czemu są wciąż tak samo popularne i wszechobecne w każdym aspekcie naszego życia?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/