Akademiagoogle.pl
http://www.akademiagoogle.pl/

Akcesoria sklepowe – nowe czy używane?
http://www.akademiagoogle.pl/viewtopic.php?f=12&t=219
Strona 1 z 1

Autor:  Manes [ 02 cze 2016, 3:35 ]
Tytuł:  Akcesoria sklepowe – nowe czy używane?

Mogę okazyjnie przejąć wyposażenie likwidowanego sklepu, a że planuję otworzyć własny sklep to się nad tym zastanawiam. Warto odkupić stare wyposażenie, czy jednak lepiej kupic wszystko nowe?

Autor:  uczciwy29 [ 02 cze 2016, 5:07 ]
Tytuł:  Akcesoria sklepowe – nowe czy używane?

Jak rzeczy są w dobrym stanie, to warto je odkupić, zwłaszcza jeśli są w okazyjnej cenie. Ja myslę, że takie akcesoria sklepowe jak lady, witryny czy regały sklepowe spokojnie można odkupić, bo od razu widać jaki jest ich stan techniczny. Gorzej w przypadku urządzeń chłodniczych albo sprzętu elektronicznego typu waga sklepowa. Moim zdaniem lepiej kupic nowy sprzet, bo masz gwarancję producenta, masz większa pewność, że zaraz się nie zepsuje. Poza tym nowe wagi mają od razu legalizacje, więc też odpada kłopot z legalizowaniem starego sprzętu.

Autor:  zegarowadama [ 02 cze 2016, 6:35 ]
Tytuł:  Akcesoria sklepowe – nowe czy używane?

Jak masz pieniądze to zainwestuj w nowe wyposażenie. Stare rzeczy każdy od razu rozpozna. Poza tym trudniej zaprojektować taki sklep, o jakim marzysz, jeśli kupujesz rzeczy używane. Jak zamawiasz coś nowego, to masz większy wybór i możesz decydować co bardziej pasuje do sklepu.

Autor:  Pathred [ 02 cze 2016, 7:26 ]
Tytuł:  Akcesoria sklepowe – nowe czy używane?

Jak chcesz zaoszczędzić to kup używane wyposażenie, ale jak nie chcesz mieć problemu z psującym się sprzętem, zwłaszcza z lodówkami, to lepiej kup coś nowego.

Autor:  niobe [ 02 cze 2016, 9:22 ]
Tytuł:  Akcesoria sklepowe – nowe czy używane?

Wiadomo, ze nowe jest lepse, bo nie ma na nim sladow uzytkowania. Chyba, ze akurat trafi ci się wyjatkowa okazja i będzies mogl kupic rzeczy ze sklepu, ktory dzialal rok lub jeszcze krucej.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/