Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla wszystkich » Jesteśmy w pracy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam! Czy orientuje się ktoś gdzie mógłbym odbyć staż? Chodzi mi dokładnie o staż w kancelarii. Najbardziej by mi odpowiadał jakiś adwokat z Łodzi albo okolic. Wpisywałem już w wyszukiwarkę adwokat Łódź sprawy rodzinne, adwokat Łódź rozwody, adwokat z Łodzi przyjmie na staż, ale szczerze powiedziawszy nie do końca połapałem się na tych stronkach internetowych. Stąd pytanie, jak Wy sobie radziliście z takimi zalatwniami?

Awatar użytkownika

Witam! Ja na Twoim miejscu ruszyłabym szlakiem Łodzi i popytała we wszystkich kancelariach, czy byłaby możliwość przyjęcia na staż. Kiedy miałam odbywać praktyki z pedagogiki to właśnie tak zrobiłam, zaczęłam jeździć po miescie i chodzić po szkołach aż w końcu znalałam fajną placówkę z która współpracuję do dziś.

Awatar użytkownika

ja miałem adwokata rozwodowego z Łodzi, rozwód przebiegł bez problemów i jestem zadowolony. Ale wątpie, żeby poważni prawnicy mięli czas na to żeby użerać się z praktykantami. No ale z drugiej strony gdzie Wy biedni studenci macie nabierac doswiadczenia. Nie wiem, nie pomoge ale zycze powodzenia.

Awatar użytkownika

Myślę, że z praktykami w szkołach, czy placówkach edukacyjnych jest dużo prościej niż w kancelariach adwokackich, z prostej przyczyny, szkoły mamy na każdym kroku i raczej nie ma problemw z tym, żeby kandydata na staż zatrudnili i mu pomogli odbyć taki staż. Jeżeli chodzi właśnie o kancelarie to jest ich o wiele mniej niż szkół. Nie mówię tu o Łodzi to jest wielkie miasto, ale np. W mniejszych miastach lub miejscowościach studenci są sazani na dojazd do tych większych miast i w ogóle... niestety ale wiem to z doświadczenia.

Awatar użytkownika

A tu bym się kłóciła, moja koleżanka z roku zaliczyła powtarzanie roku bo nie odbyła praktyk, a nie odbyła ich dlatego, że jej nigdzie nie przyjęli. Miasto – Kraków.

Awatar użytkownika

Znając życie to musiała tych praktych szukać pod koniec semestru, bo nie mozliwe jest zeby przez caly rok czy tam semest nie znalezc sobie praktyk w takim miescie...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Dla wszystkich » Jesteśmy w pracy