Akademiagoogle.pl
http://www.akademiagoogle.pl/

Co potrzebuje do biura?
http://www.akademiagoogle.pl/viewtopic.php?f=12&t=198
Strona 1 z 1

Autor:  stara.dama [ 05 kwie 2016, 19:06 ]
Tytuł:  Co potrzebuje do biura?

Cześć ;) Wraz z mężem podjęliśmy bardzo ambitne zadanie, otóż otwieramy wspólne biuro w domu i mamy zacząć wspólnie prosperować, na rynku pracy, że tak to ujmę :P Chcemy otworzyć firmę i pracować, w ramię w ramię.. do tego będąc nierozłączni itp. ale do tego potrzebujemy sklepu, w którym można byłoby zamówić różne sprzęty do biura, tonery, drukarki itp. Czy ktoś może polecić jakiś dobry sklep?

Autor:  akad [ 05 kwie 2016, 21:40 ]
Tytuł:  Co potrzebuje do biura?

Często zamawiam coś na Repunkt.pl ;) masz np.: http://www.sklep.repunkt.pl/tonery-do-drukarek-c-1.html pod tym linkiem znajdziesz tonery do drukarek, wielu renomowanych firm i możliwość ich zamówienia ;) Zrób zakupy przez internet i będziesz miała spokoj ;)

Autor:  stara.dama [ 05 kwie 2016, 22:34 ]
Tytuł:  Co potrzebuje do biura?

No też tak myślałam, żeby wszystko zamówić przez Internet i będę miała z głowy ;) na pewno z tego sklepu zamówię: http://www.sklep.repunkt.pl/tusze-do-drukarek-c-152.html, bo tusze do drukarek zawsze się przydadzą, w pod tym linkiem jest oferta licznych tuszy w naprawdę atrakcyjnej cenie ;) nic tylko zamawiać i rozpoczynać działalność.

Autor:  uczciwy29 [ 06 kwie 2016, 1:26 ]
Tytuł:  Co potrzebuje do biura?

Nie chcę ogólnie rozbijać tej bańki marzeń, ale czy uważasz, że prowadzenie firmy z bliskimi lub ukochaną osobą, to dobry pomysł? Bo według mnie jest on fatalny.

Autor:  stara.dama [ 06 kwie 2016, 4:14 ]
Tytuł:  Co potrzebuje do biura?

że co..?? skąd ten pomysł? Pan żartuje?

Autor:  uczciwy29 [ 06 kwie 2016, 4:31 ]
Tytuł:  Co potrzebuje do biura?

Niestety nie.. przez kilka miesięcy pracowaliśmy z żoną wspólnie nad jednym projektem i o mały włos się prawie nie rozstaliśmy. Po prostu niezdrowe emocje zawodowe łatwo zaburzają zdrowy związek. To nie tylko moja opinia, dużo osób, które pracowało z bliskimi osobami, często ma z nimi liczne napięcia itp.

Autor:  stara.dama [ 06 kwie 2016, 4:43 ]
Tytuł:  Co potrzebuje do biura?

U nas jest zupełnie inaczej.. bardzo się kochamy z mężem i uzupełniamy. Nie ma mowy o tym, żebyśmy się mieli pokłócić przez pracę itp.. także proszę tutaj nie snuć takich wizji

Autor:  uczciwy29 [ 06 kwie 2016, 5:00 ]
Tytuł:  Co potrzebuje do biura?

Nie będę, ale mam nadzieję, że w tym przypadku będę się mylił.. życzę powodzenia w prowadzeniu firmy i wspólnego szczęścia.

Autor:  stara.dama [ 06 kwie 2016, 6:08 ]
Tytuł:  Co potrzebuje do biura?

Dziękuję. Ogólnie to dziękuję również za wszystkim, który udzielali się w tym temacie. Resztę zakupów porobię na własną rękę.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/