Akademiagoogle.pl
http://www.akademiagoogle.pl/

Wyjazd z rodziną za granicę
http://www.akademiagoogle.pl/viewtopic.php?f=12&t=196
Strona 1 z 1

Autor:  Marek_Aureliusz [ 04 kwie 2016, 1:35 ]
Tytuł:  Wyjazd z rodziną za granicę

Witam. Od pewnego czasu rozmawiamy z żoną na temat wyjazdu za granicę bo nie zadowala nas poziom zycia z jakiego raczej nie wyjdziemy pracujac i zyjac w Polsce. To smutne ale niestety nie widzimy perspektyw wiec jesli ktos moglby mi pomoc i dac przynajmniej wskazówki gdzie najlepiej szukać pracy i czy jest możliwość abym wraz z żoną pracował przynajmniej w jednym mieście?

Autor:  poziomka [ 04 kwie 2016, 3:06 ]
Tytuł:  Wyjazd z rodziną za granicę

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać i czy znasz jezyki zeby celowac w prace biurowa? Pozdrawiam.

Autor:  Marek_Aureliusz [ 04 kwie 2016, 3:49 ]
Tytuł:  Wyjazd z rodziną za granicę

Szczerze to przede wszystkim wyjade tam gdzie beda lepsze warunki i gdzie mnie zechcą :). Kolejną kwestią będzie możliwość znalezienia pracy też dla żony. A jeśli miałbym wybierać to pewnie Anglia, Holandia, Szwecja, Norwegia, coś z tej beczki.

Autor:  hellraiser [ 04 kwie 2016, 6:25 ]
Tytuł:  Wyjazd z rodziną za granicę

Cześć :). Zupełnie jakbym słyszał siebie 10 lat temu... Podobnie jak Ty nie mogłem zaczepić się w Polsce bo nie ma co się oszukiwać, dobrze pracuje się po znajomości, w urzędzie, albo polityce. W innych miejscach wysysają z Ciebie siły życiowe jak pijawki. Wyjechałem wraz z ówczesną narzeczoną, a obcenie żoną do Holandii i jestem bardzo zadowolony z pieniedzy i ogolnych warunków. A wszystko zaczęło się od firmy VDU, tu masz link: http://www.praca-w-holandii.com.pl/praca-w-holandii/ . Organizują Ci zatrudnienie, dojazd, mieszkanie, papiery, Tobie pozostaje tylko iść i pracować za fajną kasę :). Pozdrawiam.

Autor:  Marek_Aureliusz [ 04 kwie 2016, 7:30 ]
Tytuł:  Wyjazd z rodziną za granicę

Dziękuję za pomoc, właśnie takiej firmy szukałem. Mógłbyś mi tylko powiedzieć czy są szanse że zatrudnią także moją dziewczynę?

Autor:  hellraiser [ 04 kwie 2016, 8:21 ]
Tytuł:  Wyjazd z rodziną za granicę

No jasne że tak. Na stronie którą Ci wysłałem możesz znaleźć ofertę pracy dla par. Mam nadzieję że to nie lenistwo ;). Proszę: http://www.praca-w-holandii.com.pl/praca-dla-par-w-holandii/ . W moim przypadku było tak że i mi i żonie proponowano pracę w ciastkarni, ale sami chcieliśmy żebym ja poszedł na budowę a ona została przy ciastkach. Mieliśmy świetny, komfortowy pokój w pracowniczym hotelu wiec po pracy mielismy duzo spokoju i czasu dla siebie :).

Autor:  Marek_Aureliusz [ 04 kwie 2016, 10:01 ]
Tytuł:  Wyjazd z rodziną za granicę

Po prostu nie doczytałem Twojej wypowiedzi. Bardzo dziekuje Ci za pomoc. Pozdrawiam.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/