Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla wszystkich » Jesteśmy w pracy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam. Od pewnego czasu rozmawiamy z żoną na temat wyjazdu za granicę bo nie zadowala nas poziom zycia z jakiego raczej nie wyjdziemy pracujac i zyjac w Polsce. To smutne ale niestety nie widzimy perspektyw wiec jesli ktos moglby mi pomoc i dac przynajmniej wskazówki gdzie najlepiej szukać pracy i czy jest możliwość abym wraz z żoną pracował przynajmniej w jednym mieście?

Awatar użytkownika

Do jakiego kraju chciałbyś wyjechać i czy znasz jezyki zeby celowac w prace biurowa? Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Szczerze to przede wszystkim wyjade tam gdzie beda lepsze warunki i gdzie mnie zechcą :). Kolejną kwestią będzie możliwość znalezienia pracy też dla żony. A jeśli miałbym wybierać to pewnie Anglia, Holandia, Szwecja, Norwegia, coś z tej beczki.

Awatar użytkownika

Cześć :). Zupełnie jakbym słyszał siebie 10 lat temu... Podobnie jak Ty nie mogłem zaczepić się w Polsce bo nie ma co się oszukiwać, dobrze pracuje się po znajomości, w urzędzie, albo polityce. W innych miejscach wysysają z Ciebie siły życiowe jak pijawki. Wyjechałem wraz z ówczesną narzeczoną, a obcenie żoną do Holandii i jestem bardzo zadowolony z pieniedzy i ogolnych warunków. A wszystko zaczęło się od firmy VDU, tu masz link: http://www.praca-w-holandii.com.pl/praca-w-holandii/ . Organizują Ci zatrudnienie, dojazd, mieszkanie, papiery, Tobie pozostaje tylko iść i pracować za fajną kasę :). Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Dziękuję za pomoc, właśnie takiej firmy szukałem. Mógłbyś mi tylko powiedzieć czy są szanse że zatrudnią także moją dziewczynę?

Awatar użytkownika

No jasne że tak. Na stronie którą Ci wysłałem możesz znaleźć ofertę pracy dla par. Mam nadzieję że to nie lenistwo ;). Proszę: http://www.praca-w-holandii.com.pl/praca-dla-par-w-holandii/ . W moim przypadku było tak że i mi i żonie proponowano pracę w ciastkarni, ale sami chcieliśmy żebym ja poszedł na budowę a ona została przy ciastkach. Mieliśmy świetny, komfortowy pokój w pracowniczym hotelu wiec po pracy mielismy duzo spokoju i czasu dla siebie :).

Awatar użytkownika

Po prostu nie doczytałem Twojej wypowiedzi. Bardzo dziekuje Ci za pomoc. Pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Dla wszystkich » Jesteśmy w pracy