Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla wszystkich » Jesteśmy w pracy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Mam dosyć innowacyjny produkt który oszczędza miejsce w małych mieszkaniach i przydaje się w dużych. Sam zaprojektowałem i opatentowałem specjalny stelaż montowany na suficie który opuszcza rower z pozycji poziomej do pionowej na samą podłogę mieszkania. Zaletą jest to że można go modyfikować aby praca odbywała się pod różńymi kątami. Sami widzicie jak trudno mi to wytłumaczyć :) więc potrzebuję pomysłu an dobry film, który pokazałby jak to działa i oczywiście powiększył mi sprzedaż.

Awatar użytkownika

Hej! To prawda że trudno sobie to wyobrazić ale pomysł robi wrażenie i wydaje się być swietny. Mi przynajmniej bardzo przydałoby się takie rozwiązanie :). Wracając do tematu gdzie chciałbyś wyświetlać taki spot reklamujący? Czy byłaby to telewizja czy internet, a może wybeirasz się na targi? To wszystko ma zanczenie wiec odpowiedz prosze a ja postaram sie najlepiej doradzic.

Awatar użytkownika

Dzięki za odpowiedź i zainteresowanie :). Film chciałbym wyświetlać w socialmediach i na mojej stronie internetowej połączonej ze sklepem wysyłkowym. Zależy mi żeby film byl przejrzysty i pokazywal najpierw jak urzadzenie działa a nastepnie jakies urywki z mieszkan gdzie takie rozwiazanie oszczedza miejsce.

Awatar użytkownika

Wszystko jasne. W części która pokazywałaby jak działa urządzenie najlepiej byłoby zastosować animacje dwuwymiarowe. Jest jasna i czytelna bez zbednych elementów wiec dokladnie to o co ci chodzi. Filmy w roznych mieszkaniach to tez nie problem bo jak mniemam masz swoj wynalazek u siebie i przynajmniej kilku znajomych. Pozostaje znaleźć tylko dobre studio które zajmie sie realizacja i gotowe :)

Awatar użytkownika

Nie pomyslales królewiczu ze ludzie nawet w malych mieszkaniach maja piwnice i nie beda znosic roweru z 3 pietra? NIe wiem czy masz juz jakas sprzedaz ale mnie to rozwiazanie w ogole, ale to wcale nie satysfakcjonuje.

Awatar użytkownika

Skoro Cie nie satysfakcjonuje to po co sie udzielasz w temacie. Jak mnie tacy ludzie denerwują... Nie ide na koncert zespołu którego nie lubie to chyba oczywiste, nie jem tego co nie lubie – to tez, ale w temacie ktory mi sie nie podoba oczywiscie musze sie wypowiedziec. Brawo.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Dla wszystkich » Jesteśmy w pracy