Akademiagoogle.pl
http://www.akademiagoogle.pl/

Kask szczękowy czy zamknięty?
http://www.akademiagoogle.pl/viewtopic.php?f=11&t=241
Strona 1 z 1

Autor:  zegarowadama [ 15 lip 2016, 3:49 ]
Tytuł:  Kask szczękowy czy zamknięty?

Witam wszystkich. Chciałabym zrobić prezent chłopakowi który uwielbia jeździć na motorze. Pomyślałam że kupię mu fajny kask, żeby nic sobie nie zrobił. Na pewno mu się przyda bo stary jest obdrapany i widać po nim że ma swoje lata. Znalazłam oczywiście kilka sklepów ale nie mogę się zdecydować czy lepszy będzie kask zamknięty czy szczękowy? Czym one się w zasadzie różnią i który będzie lepszy?

Autor:  Manes [ 15 lip 2016, 4:45 ]
Tytuł:  Kask szczękowy czy zamknięty?

Hej, osobiście wolę kaski zamknięte bo są cichsze i sportowo wyglądają, na ścigacza jak znalazł. Taka jest ich wada że ciężko się w nich mówi no i papierosa nie zapalisz podczas jazdy :P.

Autor:  uczciwy29 [ 15 lip 2016, 6:46 ]
Tytuł:  Kask szczękowy czy zamknięty?

Z tym papierosem to święta racja. Pierwszy mój kask był zamknięty czyli taki całościowy. Potem kupowałem tylko szczękowe, w nich możesz normalnie rozmawiać bo podbródek i usta nie są zasłonięte. Wyglądają dokładnie tak: http://www.motocyklowysklep24.pl/kaski-motocyklowe-kaski-szczekowe-c-10_368.html. Jak będziesz się decydować to najlepiej jest zamawiać w tym sklepie bo mają najniższe ceny i sprawdzoną jakość, chłopakowi na pewno nic sienei stanie nawet jak sie przewróci czego oczywiście nie życzę, pozdrawiam.

Autor:  Pathred [ 15 lip 2016, 8:28 ]
Tytuł:  Kask szczękowy czy zamknięty?

Kupowałem tam akumulator do motocykla i jestem bardzo zadowolony z ceny i szybkiej wysyłki. Swoją drogą jest to chyba najlepszy akumulator jaki miałem :). Tak z ciekawości porównywałem sobie ceny różnych części i przyznaję że można zaoszczędzić naprawdę dużo. Tańszego sklepu z częsciami chyba nie ma, a sądząc po moich zakupach i opiniach znajomych jakość nie pozostawia nic do życzenia.

Autor:  Manes [ 15 lip 2016, 9:25 ]
Tytuł:  Kask szczękowy czy zamknięty?

Też zamawiałem tam akcesoria motocyklowe po pierwsze ze względu na ceny, po drugie bardzo duży wybór i po trzecie – to o czym wspomniałeś – jakość. Moi kumple też znają ten sklep i polecają a opinie w sieci świadczą że to uczicwy i rzetelny sprzedawca. Dlatego od paru lat kupuje tylko tam, pzdr.

Autor:  zegarowadama [ 15 lip 2016, 10:26 ]
Tytuł:  Kask szczękowy czy zamknięty?

Dzięki za opinie i pomoc. Dowiedziałam się czego chciałam nie tylko kaskach ale i o akcesoriach :P. Jak sobie tak przeglądam na szybko ceny to też zauważam że jest tam bardzo tanio.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/