Akademiagoogle.pl
http://www.akademiagoogle.pl/

Pomoc w przeprowadzce
http://www.akademiagoogle.pl/viewtopic.php?f=11&t=188
Strona 1 z 1

Autor:  Patricia84 [ 14 mar 2016, 2:02 ]
Tytuł:  Pomoc w przeprowadzce

Witajcie kochani. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Zupełnie nie wiem jak sobie pomóc. Przyszło mi się wyprowadzić. Znalazłam fajne miejsce dokładnie Grochów. W końcu mam szansę się usamodzielnić, ale z tą samodzielnością jest tak, że zostałam sama, a zupełnie nie wiem jak poprzenosić moje meble i rzeczy – niestety mieszkanie nie jest umeblowane. Pomożecie?

Autor:  hellraiser [ 14 mar 2016, 4:08 ]
Tytuł:  Pomoc w przeprowadzce

Cześć. Co by Ci tu polecić, hm… na pewno poszukaj sobie jakiejś dobrej firmy trasportowej. Myślę, że w Internecie niemało jest takich ogłoszeń. Jak jesteś sama to rzeczywiście trudno, możesz też popytać znajomych czy by nie pomogli. My pomagaliśmy takim znajomym, tyle że oni przeprowadzali się do Wrocławia z Warszawy :D zanim dojechaliśmy na miejsce, pół dnia na trasie spędziliśmy. Zabawy było co nie miara, ale czas stracony też.

Autor:  ULV_PL [ 14 mar 2016, 6:28 ]
Tytuł:  Pomoc w przeprowadzce

Witaj. Bazując na doświadczeniach kolegi powyżej utwierdzam się w przekonaniu, że najlepiej zwrócić się do profesjonalistów. Myślę, że firm przerpowadzkowych na terenie Warszawy nie brakuje, a reklam ich usług też na pewno z łatwością można znaleźć dlatego do dzieła, korzystaj ze swojej wyszukiwarki. Życzę powodzenia i szybkiej przeprowadzki.

Autor:  stara.dama [ 14 mar 2016, 8:29 ]
Tytuł:  Pomoc w przeprowadzce

ej, moja znajoma kiedyś korzystała z usług bodajże tej firmy transportwiki.com.pl/o-nas/ i chwaliła sobie szybkość. Przewozili jej jakieś antyki, bała się, że zniszczą się pamiątki po babci, a do dziś stoją u niej na półce w dużym pokoju.

Autor:  Pathred [ 14 mar 2016, 10:51 ]
Tytuł:  Pomoc w przeprowadzce

Witaj, ja tak jak koleżanka wyżej potwierdzam i daje bezpośredni link do usług transportwiki.com.pl/przeprowadzki-warszawa/, jak dla mnie profesjonaliści, a co najważniejsze można z nimi negocjować stawki. Dla mnie to duży plus. Pozdro

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/