Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla mężczyzn » Mężczyzna i motoryzacja

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie kochani. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Zupełnie nie wiem jak sobie pomóc. Przyszło mi się wyprowadzić. Znalazłam fajne miejsce dokładnie Grochów. W końcu mam szansę się usamodzielnić, ale z tą samodzielnością jest tak, że zostałam sama, a zupełnie nie wiem jak poprzenosić moje meble i rzeczy – niestety mieszkanie nie jest umeblowane. Pomożecie?

Awatar użytkownika

Cześć. Co by Ci tu polecić, hm… na pewno poszukaj sobie jakiejś dobrej firmy trasportowej. Myślę, że w Internecie niemało jest takich ogłoszeń. Jak jesteś sama to rzeczywiście trudno, możesz też popytać znajomych czy by nie pomogli. My pomagaliśmy takim znajomym, tyle że oni przeprowadzali się do Wrocławia z Warszawy :D zanim dojechaliśmy na miejsce, pół dnia na trasie spędziliśmy. Zabawy było co nie miara, ale czas stracony też.

Awatar użytkownika

Witaj. Bazując na doświadczeniach kolegi powyżej utwierdzam się w przekonaniu, że najlepiej zwrócić się do profesjonalistów. Myślę, że firm przerpowadzkowych na terenie Warszawy nie brakuje, a reklam ich usług też na pewno z łatwością można znaleźć dlatego do dzieła, korzystaj ze swojej wyszukiwarki. Życzę powodzenia i szybkiej przeprowadzki.

Awatar użytkownika

ej, moja znajoma kiedyś korzystała z usług bodajże tej firmy transportwiki.com.pl/o-nas/ i chwaliła sobie szybkość. Przewozili jej jakieś antyki, bała się, że zniszczą się pamiątki po babci, a do dziś stoją u niej na półce w dużym pokoju.

Awatar użytkownika

Witaj, ja tak jak koleżanka wyżej potwierdzam i daje bezpośredni link do usług transportwiki.com.pl/przeprowadzki-warszawa/, jak dla mnie profesjonaliści, a co najważniejsze można z nimi negocjować stawki. Dla mnie to duży plus. Pozdro

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Dla mężczyzn » Mężczyzna i motoryzacja