Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla mężczyzn » Mężczyzna i motoryzacja

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Panowie i Panie, paskudna sprawa. W moim samochodziku najprawdopodobniej uszkodzeniu uległa tylna belka. Były jakieś tarcia i trzaski i właśnie na tej podstawie brat koleżanki stwierdził, że nie wygląda to najlepiej. Rozglądam się więc za jakimś warsztatem w naszej pięknej stolicy, ale na razie idzie mi jak po grudzie. W dwóch dostałam takie terminy, że szkoda słów, a w jednym zażyczyli sobie chyba pół wartości 206-ki. Błagam, pomóżcie!

Awatar użytkownika

W przypadku francuskich samochodów tylna belka to jeden ze strategicznych elementów konstrukcji. Dlatego nie warto zlecać takiej roboty byle komu. Możesz sobie tylko problemów narobić przez to. Lepiej trochę poczekać, autem raczej nie jeździć w tym czasie, i mieć usługę wykonaną przez specjalistów. Bądź więc cierpliwa.

Awatar użytkownika

A ja myślę, że znam odpowiednią firmę. Jeśli na rzeczy jest regeneracja belki Peugeot 206 Warszawa, Poznań, Kraków i Wrocław to miasta gdzie znajdziesz ich warsztaty. Tutaj link: serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-warszawa/. Kolega wyżej pisał, że w przypadku francuskich samochodów belka to bardzo ważny element konstrukcji. To prawda i dlatego naprawdę lepiej aby naprawę wykonał ktoś kto się na tym zna. :)

Awatar użytkownika

Cześć. Korzystałam (i nadal korzystam) z usług Serwisu Aut Francuskich we Wrocławiu. Za pierwszym razem była to naprawa silnika, za drugim coś tam z amortyzatorami. Jedyne co mogę napisać, to to, że bardzo dobrze się spisali. Robotę z zawieszeniem pochwalił nawet szwagier, a to już coś, wierzcie mi. :) Ci z Warszawy regenerację belki Peugeota 206 też na pewno dobrze wykonają. :)

Awatar użytkownika

A moim zdaniem auta francuskie są najbardziej awaryjne i lepiej sprzedaj tego peżota.

Awatar użytkownika

Na szczęście zdanie anonimowego trolla z Internetu raczej nie wpływa na postępowanie inteligentnych osób. Ale próbuj dalej. ;)

Awatar użytkownika

Dziękuję za rady i rekomendacje. Po pierwsze: 206-ki nie mam zamiaru sprzedawać, zbyt dobrze mi się nią jeździ. Po drugie: z mechanikami jestem już umówiona. :) Jeszcze raz dzięki i życzę Wam wszystkiego dobrego!

Awatar użytkownika

Powodzenia! I także wszystkiego dobrego. :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Indeks witryny » Dla mężczyzn » Mężczyzna i motoryzacja