Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Dla mężczyzn » Mężczyzna w domu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hejka wszystkim. Postanowiłam założyć temat, by podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami. Wychodzę z założenia, że dobry specjalista musi być drogi. Już miałam możliwość współpracować z tanimi, jakoś nie przekonują mnie tacy fachowcy. Zazwyczaj nie posiadają swojego sprzętu. Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika

Witaj. Nie zgadzam się, uważam, że cena nie jest jedynym wyznacznikiem fachowości. Są firmy, które nie biorą dużo, a robią dobrze, podobnie jak są też i ci, którzy biorą dużo i nie zbyt efektownie się do tego przykładają. Wszystko jest kwestią indywidualną. Myślę, że sama się o tym przekonasz, zrób mały research i wpisz sobie w wyszukiwarkę glazurnik Warszawa cennik i zrob małe podsumowanie, a sama się przekonasz. Ja przynajmniej bym w ten sposób nie klasyfikował specjalistów. Pozdro

Awatar użytkownika

Witajcie. Mam podobnie. Też wydawałomi się, że cena mówi sama za siebie. No, ale zrobiłam, jak ty to napisałeś „research” no i jednak nie jest tak wszystko jasne. Cena rzeczywiście nie jest żadnym wyznacznikiem jakości. Szukałam fachowca o położenia podłóg panelowych i od malowania. Znajomi polecali sąsiada, ale okazało się, że chciał tyle samo ile profesjonalna firma z własnym sprzętem ;D

Awatar użytkownika

Witam. Jak widać pozory mylą. Myślę, że tą firmę można polecić bez wątpliwości http://glazurnictwociszewscy.pl/. Ceny nie są ani małe ani duże, ale doświadczenie w końcu trzeba docenić. W końcu nikt nie będzie robił za miskę ryżu. Takie jest moje zdanie i go nie zmienię.

Awatar użytkownika

100% racji :D fachowców trzeba doceniać, zwłaszcza tych, co robią dobrze i solidnie

Awatar użytkownika

tylko kto doceni nas?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Dla mężczyzn » Mężczyzna w domu