Akademiagoogle.pl
http://www.akademiagoogle.pl/

Projekt basenu wchodzącego częsciowo pod balkon
http://www.akademiagoogle.pl/viewtopic.php?f=10&t=221
Strona 1 z 1

Autor:  uczciwy29 [ 13 cze 2016, 0:00 ]
Tytuł:  Projekt basenu wchodzącego częsciowo pod balkon

Witam serdecznie. Szukam firmy która zrealizowałaby dosyć ambitny projekt basenu. Ciężko mi opisać dokładnie jak miałoby to wyglądać, ale basen ma mieć dosyć zaokrąglony kształt i częściowo wchodzić we wnękę domu – pod balkon i być dodatkowo zadaszony. Potrzebni mi profesjonaliści bo projekt będzie skomplikowany ale mam nadzieje ze znajde kogoś kto sie podejmie tego zadania.

Autor:  Kaigossa [ 13 cze 2016, 0:29 ]
Tytuł:  Projekt basenu wchodzącego częsciowo pod balkon

Trudno mi sobie to wyobrazić.. Trochę dziwnie to będzie wyglądało że basen będzie zadaszony i do tego pod balkonem. Sama nie wiem, coś mi tu nie pasuje, ale nie jestem specjalistą wiec nie pomoge.

Autor:  Proboszcz [ 13 cze 2016, 3:17 ]
Tytuł:  Projekt basenu wchodzącego częsciowo pod balkon

To ma być skomplikowany projekt? :P To nie widziałeś co wymyslila sobie moja żona. Nawet po maksymalnym uproszczeniu facet zajmujacysie basenami od lat azzdjalczapke i sie podrapał po głowie.

Autor:  ULV_PL [ 13 cze 2016, 4:57 ]
Tytuł:  Projekt basenu wchodzącego częsciowo pod balkon

Cześć! Mój basen nie był może aż tak bardzo skomplikowany, ale ma zaokrąglone brzegi i fragment płycizny. Taki miał być od samego początku i bardzo zależało mi żeby ktoś wykonał go jak należy bo najbardziej nie lubię kiedy coś trzeba poprawiać a miałem tak np ze schodami. Popytałem znajomych, poczytałem opinie w sieci i wybrałem tę firmę do zaprojektowania i wykonania basenu: http://www.bio-baseny.pl/projektowanie/. Wkleiłem link od razu do informacji o projektach właśnie bo jest to pierwszy etap pracy nad basenem który w Twoim wypadku bedziewymagalnaprawdeporzadnego rozrysowania o co ci chodzi.

Autor:  uczciwy29 [ 13 cze 2016, 7:44 ]
Tytuł:  Projekt basenu wchodzącego częsciowo pod balkon

Bardzo mnie ciekawi w jaki sposób przebiega proces opracowywania projektu, czy będę miał możliwośc nanoszenia poprawek, albo zmiany koncepcji jesli cos mi sie nie bedzie podobało? Nie chciałbym zebyktos mi na pewnym etapie powiedział że jest już za późno i nie da sie nic zmienić bo moja wizja jest tak skomplikowana ze czasem sam juz nie wiem co i jak.

Autor:  Kaigossa [ 13 cze 2016, 8:31 ]
Tytuł:  Projekt basenu wchodzącego częsciowo pod balkon

Najpierw sobie sam to przemysl i sie zastanów co dokładnie chcesz. Rozrysuj sobie to itd. Basen to nie domek na drzewie wiec dobra firma naprawdebedziechciala pomóc i zrobicwszystko tak zebysbyl zadowolony. Chociaż Ty sam tak kombinujesz ze bedzie to wymagalo olbrzymiej cierpliwosci od ekipy :P

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/